Zostań autorem tekstów

Serwis przemyskie.info zaprasza do współpracy!

Jeśli lubicie dzielić się z innymi swoimi opiniami, jesteście członkami ciekawej społeczności i chcielibyście o tym napisać - strony naszego serwisu są do Waszej dyspozycji.

Zapraszamy do promowania ciekawych wydarzeń z terenu naszego miasta i powiatu przemyskiego.

Jesteś organizatorem koncertu, wydarzenia kulturalnego, wycieczki, konkursu - prześlij nam notkę - daj naszym Czytelnikom szanse skorzystania z Twojej oferty.

Interesujesz się historią regionu (pisałeś referaty, prace zaliczeniowe), robisz zdjęcia - prześlij je nam i daj innym odkryć Swój talent - opublikujemy je pod Twoim nazwiskiem lub pseudonimem.

Brałeś udział w ciekawej imprezie, widziałeś wypadek - napisz do nas - niech inni również o tym się dowiedzą.

Jesteś "człowiekiem z pasją" lub znasz kogoś kto z fascynacją oddaje się swojemu zajęciu, hobby - napisz do nas - dział "Ludzie z pasją" z chęcią powiększymy o kolejnego Wyjątkowego Człowieka.

Zbulwersowało Cię jakieś wydarzenie, coś jest nie tak w naszym regionie, uważasz, że źle się stało? Skorzystaj z opcji "Uprzejmie donoszę" i daj upust swojej złości!

Materiały (zdjęcia, teksty, notki o imprezach) prosimy przesyłać pod adres:

biuro@przemyskie.info

Jeśli macie pytania - z chęcią na nie odpowiemy.

Jeżeli jesteś właścicielem własnej strony internetowej, prowadzisz serwis o pokrewnej tematyce lub po prostu chcesz wesprzeć nasz serwis, umieść w widocznym miejscu na swojej stronie jeden z banerów linkujących do naszego serwisu.

Baner
przemyskie.info

Kod baneru do wklejenie na strone <a href="http://przemyskie.info" title="Przemyski Serwis Informacyjny"><img src="http://przemyskie.info/pix/na_strone/baner4.jpg" alt="Baner przemyskie.info" /></a>


Baner
przemyskie.info

Kod baneru do wklejenie na strone <a href="http://przemyskie.info" title="Przemyski Serwis Informacyjny"><img src="http://przemyskie.info/pix/na_strone/baner1.jpg" alt="Baner przemyskie.info" /></a>


Baner
przemyskie.info

Kod baneru do wklejenie na strone <a href="http://przemyskie.info" title="Przemyski Serwis Informacyjny"><img src="http://przemyskie.info/pix/na_strone/baner5.jpg" alt="Baner przemyskie.info" /></a>