Baner tytułowy

Stwórz własny Sklep internetowy!!! - www.aurora-net.pl

Data dodania: 19-09-2011
Drukuj artykuł
Handel w sieci opiera się na działalności sklepów internetowych - to wiadomo nie od dzisiaj.

Obecnie duży nacisk kładzie się na sklepy internetowe wyposażone w dużą ilość dodatkowych funkcji takich jak: płatności online, mailing do klientów, szybki, elastyczny i łatwy w rozbudowie kod, przyjazny interfejs użytkownika oraz wiele opcji zakupów i płatności.

Równie ważną sprawą jest jego wygląd zachęcający do dokonywania zakupów oraz budujący zaufanie klienta.

Firma Aurora oferuje kompleksowe usługi z zakresu projektowania i wykonywania sklepów internetowych, stron internetowych, serwisów www, stron dla firm i instytucji.

Zadzwoń, napisz lub przyjedź do nas. Na pewno będziesz zadowolony z naszych usług.

Aurora
Ostrów 488
tel. +48 16 678 90 89
www.aurora-net.pl


Wykop Blipnij Napisz na grono
Zobacz także
Pigs Like Pigeons zagrają dla dzieci w Mościskach! Bilety już w sprzedaży!
Data dodania: 24-07-2017

Wszystkich, którzy chcieliby posłuchać dobrej punkowej muzyki w wykonaniu wszystkim znanego i lubianego przemyskiego zespołu Pigs Like Pigeons zapraszamy na szczególny koncert, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na pomoc polskim dzieciom w Mościskach.W nocy z 29 na 30 maja br. doszło do podpalenia Szkoły Średniej nr 3 im. Królowej Jadwigi w Mościskach - partnerskim mieście Przemyśla na Ukrainie. Zniszczeniu uległo pomieszczenie pracowni geograficznej, instalacja elektryczna i oświetlenie, stoły, biurko, krzesła i tablice...


Wymienili doświadczenia
Data dodania: 24-07-2017

9 czerwca 2017 r. w PWSW w Przemyślu dyskutowano o zdrowiu psychicznym oraz uzależnieniach. Okazją była I Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Psychiatria i terapia uzależnień w świetle współczesnych wyzwań" zorganizowana przez Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychi...
Kolejne koncerty w ramach Przemyskiej Sceny Letniej
Data dodania: 25-07-2017

Zgodnie z zapowiedziami w tym tygodniu kontynuujemy nasz projekt Przemyska Scena Letnia. Od wtorku do piątku zaczynamy nieco wcześniej niż dotychczas, bo o 19.00. Mając nadzieję, że ten pomysł przypadł Państwu do gustu zapraszamy na przemyski Rynek!