Baner tytułowy

*Akcja Motoserce 2013* - Rozpoczęcie sezonu Motocyklowego w Kalwarii Pacławskiej

Data dodania: 13-03-2013
Drukuj artykuł
28 Kwietnia w Kalwarii Pacławskiej nastapi *Podkarpackie Otwarcie sezonu motocyklowego połączonego z ogólnopolską *akcją Motoserce 2013*


Historia naszego klubu Ronin Riders FG zaczęła się już sześć lat temu, kiedy to kilku kumpli jeżdżących wspólnie motocyklami po drogach Podkarpacia i nie tylko ,spotykało się wieczorami przy browarku no i wszyscy zaczęli się zastanawiać, co tu dalej zrobić, aby nasz skład przetrwał. Każdy z nas zaobserwował, że na zlotach motocyklowych pojawiają się zorganizowane grupy motocyklistów noszące skórzane kamizelki z naszywkami nazwy klubu, pomyśleliśmy że jest to fajne i dlatego postanowiliśmy, że my też tak chcemy . Tak, więc padła wtedy propozycja założenia klubu motocyklowego - no i się wszystko zaczęło! Różne były nasze losy a były burzliwe, wiele osób się przewinęło, i tak kilka lat temu zdecydowaliśmy się wprowadzić nasz Klub do Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych i przedstawić logo z nazwą naszego klubu, zostaliśmy serdecznie powitani jako nowy Klub w dużej polskiej motocyklowej rodzinie. Następnie na kongresie wiosennym 2012, który miał miejsce w Borku/Krakowa a było to 14 kwietnia 2012 klub nasz uzyskał prawo do noszenia pełnych barw . Klub Ronin Riders FG Rzeszów w naszym regionie znany jest z takich Akcji jak Motoserce .
Czym jest ta akcja "Motoserce 2013" jest ideą wynikającą z potrzeby serca i chęci działania no i oczywiście jest to już piąta odsłona . Organizatorem ogólnopolskiej akcji Motoserca jest Kongres Polskich Klubów Motocyklowych i tylko kluby , grupy czy też instytucje , które uzyskały aprobatę KPKM , mogą organizować akcję pod nazwą Motoserce . Sama akcja "Motoserce" ma za zadanie zwrócić uwagę na brak tego cennego daru jakim jest krew , poza tym pragniemy propagować idee samego krwiodawstwa. Wielkimi krokami zbliża się wiosna, lato a jest to czas kiedy brakuje krwi najbardziej a oddając ją regularnie , będziemy mieć moralne prawo oczekiwać jej w nagłych wypadkach . Akcja "Motoserce" obejmuje swoim zasięgiem duże miasta jak i i małe miasteczka a staramy się dotrzeć do jak największej liczby ludzi , a przez swoje działania podnosić świadomość wśród społeczeństwa ,że ten przysłowiowy "dawca narządów" nie jest takim złym człowiekiem i potrafi zrobić coś dla drugiego człowieka. Podczas czterech wcześniejszych edycji oraz zaangażowaniu się w tę akcje aż 80 Klubów Motocyklowych w Polsce jak i zagranicą udało się zebrać aż 11.750 litrów Krwi !!!
Do swoich osiągnięć czyli Klubu Motocyklowego Ronin Riders FG możemy zaliczyć taką inicjatywę jak rozpoczęcia sezonu oraz ich zakończenia i gdzie z akcji na akcję zbiera się coraz to więcej motocyklistów z Podkarpacia i nie tylko bo odwiedzają nas motocykliści z całej Polski oraz zagranicy , a wszystko to odbywa się w przepięknej części Bieszczadów w Kalwarii Pacławskiej, która leży zaledwie osiemnaście kilometrów od Przemyśla. Na tą chwile mamy swoje oddziały w Paryżu i w Jarosławiu . Tak, więc jako Klub stawiamy na rozwój . Wiemy, że to jest ciężka droga, ale to jest to co chcemy robić poza pracą zawodową ,czyli czynnie uczestniczyć w świecie klubów motocyklowych . Spotkania otwarte w naszym klubie odbywają się w każdy drugi i czwarty piątek miesiąca .
Osoby Zainteresowane zapraszam na naszą stronę internetową www.roninriders.com gdzie można nas podglądnąć - a kto wie może razem pośmigamy po Bieszczadach i nie tylko!


Wykop Blipnij Napisz na grono
Zobacz także
Kaskaderzy Flott Cascaders Team w Przemyślu 28.06
Data dodania: 22-06-2017

W środę 28.06. o godzinie 19:00 na stadionie M.K.S. Polonia w Przemyślu odbędzie się największe widowisko kaskaderskie w Europie.

Po raz pierwszy w Polsce z nowym programem słynna międzynarodowa grupa kaskaderska Flott Cascaders Team.

Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych.
Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu Alfred Śmida jest udział teamu przy produkcji trzeciej części filmu Taxi oraz oprawa scen mobilnych Bonda, Casino Royale i...


I Wyszehradzki Ultramaraton Twierdza Przemyśl - Zapraszamy!
Data dodania: 09-05-2017

Stowarzyszenie "Przemyski Klub Biegacza" zaprasza wszystkich chętnych do udziału w I edycji Wyszehradzkiego Ultramaratonu Twierdza Przemyśl, który odbędzie się 24 czerwca 2017 r.

W ramach tej wyjątkowej imprezy zorganizowane zostaną biegi terenowe na dwóch dystansac...
Sprawdzasz WSIiZ w rankingach szkół? Szukaj w czołówce
Data dodania: 22-06-2017

Wysokie miejsca rzeszowskiej WSIiZ w corocznych rankingach umacniają jej silną pozycję na mapie polskich szkół wyższych. Które z mocnych stron WSIiZ przekonają tegorocznych maturzystów do studiowania na tej uczelni?

WSIiZ to skuteczność


Dbałość uczelni o poziom i jakość kształcenia przekłada się na dobry start jej absolwentów na rynku ...