Baner tytułowy

*Akcja Motoserce 2013* - Rozpoczęcie sezonu Motocyklowego w Kalwarii Pacławskiej

Data dodania: 13-03-2013
Drukuj artykuł
28 Kwietnia w Kalwarii Pacławskiej nastapi *Podkarpackie Otwarcie sezonu motocyklowego połączonego z ogólnopolską *akcją Motoserce 2013*


Historia naszego klubu Ronin Riders FG zaczęła się już sześć lat temu, kiedy to kilku kumpli jeżdżących wspólnie motocyklami po drogach Podkarpacia i nie tylko ,spotykało się wieczorami przy browarku no i wszyscy zaczęli się zastanawiać, co tu dalej zrobić, aby nasz skład przetrwał. Każdy z nas zaobserwował, że na zlotach motocyklowych pojawiają się zorganizowane grupy motocyklistów noszące skórzane kamizelki z naszywkami nazwy klubu, pomyśleliśmy że jest to fajne i dlatego postanowiliśmy, że my też tak chcemy . Tak, więc padła wtedy propozycja założenia klubu motocyklowego - no i się wszystko zaczęło! Różne były nasze losy a były burzliwe, wiele osób się przewinęło, i tak kilka lat temu zdecydowaliśmy się wprowadzić nasz Klub do Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych i przedstawić logo z nazwą naszego klubu, zostaliśmy serdecznie powitani jako nowy Klub w dużej polskiej motocyklowej rodzinie. Następnie na kongresie wiosennym 2012, który miał miejsce w Borku/Krakowa a było to 14 kwietnia 2012 klub nasz uzyskał prawo do noszenia pełnych barw . Klub Ronin Riders FG Rzeszów w naszym regionie znany jest z takich Akcji jak Motoserce .
Czym jest ta akcja "Motoserce 2013" jest ideą wynikającą z potrzeby serca i chęci działania no i oczywiście jest to już piąta odsłona . Organizatorem ogólnopolskiej akcji Motoserca jest Kongres Polskich Klubów Motocyklowych i tylko kluby , grupy czy też instytucje , które uzyskały aprobatę KPKM , mogą organizować akcję pod nazwą Motoserce . Sama akcja "Motoserce" ma za zadanie zwrócić uwagę na brak tego cennego daru jakim jest krew , poza tym pragniemy propagować idee samego krwiodawstwa. Wielkimi krokami zbliża się wiosna, lato a jest to czas kiedy brakuje krwi najbardziej a oddając ją regularnie , będziemy mieć moralne prawo oczekiwać jej w nagłych wypadkach . Akcja "Motoserce" obejmuje swoim zasięgiem duże miasta jak i i małe miasteczka a staramy się dotrzeć do jak największej liczby ludzi , a przez swoje działania podnosić świadomość wśród społeczeństwa ,że ten przysłowiowy "dawca narządów" nie jest takim złym człowiekiem i potrafi zrobić coś dla drugiego człowieka. Podczas czterech wcześniejszych edycji oraz zaangażowaniu się w tę akcje aż 80 Klubów Motocyklowych w Polsce jak i zagranicą udało się zebrać aż 11.750 litrów Krwi !!!
Do swoich osiągnięć czyli Klubu Motocyklowego Ronin Riders FG możemy zaliczyć taką inicjatywę jak rozpoczęcia sezonu oraz ich zakończenia i gdzie z akcji na akcję zbiera się coraz to więcej motocyklistów z Podkarpacia i nie tylko bo odwiedzają nas motocykliści z całej Polski oraz zagranicy , a wszystko to odbywa się w przepięknej części Bieszczadów w Kalwarii Pacławskiej, która leży zaledwie osiemnaście kilometrów od Przemyśla. Na tą chwile mamy swoje oddziały w Paryżu i w Jarosławiu . Tak, więc jako Klub stawiamy na rozwój . Wiemy, że to jest ciężka droga, ale to jest to co chcemy robić poza pracą zawodową ,czyli czynnie uczestniczyć w świecie klubów motocyklowych . Spotkania otwarte w naszym klubie odbywają się w każdy drugi i czwarty piątek miesiąca .
Osoby Zainteresowane zapraszam na naszą stronę internetową www.roninriders.com gdzie można nas podglądnąć - a kto wie może razem pośmigamy po Bieszczadach i nie tylko!


Wykop Blipnij Napisz na grono
Zobacz także
THE ANIMALS & FRIENDS - KRÓLOWIE ROCKA NA PRZEMYSKIM ZAMKU
Data dodania: 20-08-2017

KRÓLOWIE ROCKA NA PRZEMYSKIM ZAMKU
NAJWIĘKSZE PRZEBOJE
JEDEN Z OSTATNICH KONCERTÓW LEGENDARNEJ GRUPY

Bilety w cenie 70 zł (sektor miejsc siedzących) i 60 zł (sektor miejsc stojących) do nabycia w sklepie muzycznym "MUSICLAND" ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82, przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim, a także online https://niezla-sztuka.pl/pl/p/Koncert-ANIMALS-FRIENDS/45

The Animals & Friends, legenda brytyjskiego rocka, grupa wykonująca klasyczny repertuar The Animals.
Zespół tworzą dwaj członkowie oryginalnego składu...


Wakacje w naszym mieście
Data dodania: 20-08-2017

Po raz kolejny świetlica ,,Wzrastanie" w Radymnie kontynuowała swoje wakacyjne działania. W okresie od 17 lipca do 4 sierpnia 2017 r. placówka zorganizowała półkolonię dla dzieci w Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza. Uczestnikami letniego wypoczynku była trzydziestoosobow...
Eksplozja radości
Data dodania: 21-08-2017

Wakacje to czas wypoczynku dzieci i młodzieży. Czas, w którym szczególnie nie wolno zaniedbywać bezpieczeństwa. Nauczyciele z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Żurawicy przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3 zorganizowali Piknik z okazji Dnia Dziecka, podczas którego zabawę połączono z edukacją.

1 dzień czerwca 2017 r., wcześnie...