Projekt
Baner tytułowy

Śpiewaj razem z nami - finał konkursu

Data dodania: 05-04-2013
Drukuj artykułPoleć artykuł znajomemu
5-6 kwietnia 2013 r. w piątek i sobotę o godz. 8.00 odbędzie się XXIII Przegląd Piosenki "Śpiewaj razem z nami"- Finał Konkursu
(Sala widowiskowo-baletowa przy ul. S. Konarskiego 5 )
Organizatorzy: Centrum Kulturalne w Przemyślu i Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK


Wykop Blipnij Napisz na grono
Zobacz także
Prezent na Dzień Matki
Data dodania: 25-05-2015

Firma Elenpipe oprócz akcesorii do paznokci gł. kryształowych pilników posiada również w swojej ofercie wysokiej jakości metalowe lusterka kosmetyczne z SWAROVSKI ELEMENTS, które są ciekawym pomysłem na elegancki prezent dla wyjątkowej kobiety.

Marka Swarovski, sprzedaje produkty ze szkła ołowiowego zwanego szkłem kryształowym (lub potocznie "kryształem"). Kryształ jest kamieniem szlachetnym, który doskonale współgra ze światłem i daje niesamowite efekty, dodając naszym lusterkom i pilniczkom szyku i blasku.
Lustereczka są kompaktowe z...


Dzień Dziecka na tropie! 20 maja - 1 czerwca
Data dodania: 22-05-2015

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. W tym roku w Galerii Sanowa świętujemy w dniu 31 maja na imprezie "Dzieciaki na tropie".
Startujemy już o godzinie 12:00. Obchody Dnia Dziecka zaczniemy jednak wcześniej, bowiem już od dnia 20 maja rozpoczynamy fantastyczny Kon...
Wyniki XVI Podkarpackiej Olimpiady w tenisie stołowym.
Data dodania: 25-05-2015

W sobotę 23.05.2015 w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się pod Patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla Pana Roberta Chomy eliminacje miejskie XVI Podkarpackiej Olimpiady w tenisie stołowym.

W turnieju wystartowało ponad 50 uczestników . Uroczystego otwarcia dokonał
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu Pan Andrzej Zapotocki w ...