Baner tytułowy

Taneczna bitwa! 17 - 18 czerwca

Data dodania: 12-06-2017
Drukuj artykuł
Taniec to ruch, radość, zabawa, ale i sztuka. Tańcząc, wyrażamy emocje i każdy robi to w niepowtarzalny jedyny w swoim rodzaju sposób. Postanowiliśmy więc tańczyć również w Galerii Sanowa organizując turniej tańca oraz warsztaty taneczne.

Nasza ""Taneczna Bitwa" odbędzie się w dniach 17 i 18 czerwca 2017r." w godzinach od 12:00 do 19:00. W ten czerwcowy weekend będziemy mieć okazję by podziwiać tą piękną dyscyplinę w wykonaniu dzieci i młodzieży z Przemyśla i okolic.

Uczestnicy naszego turnieju są w różnym wieku, tańczą różne style - m. in. hip hop, jive, salsa, samba. Nasi tancerze będą oceniani przez profesjonalnych sędziów. Dla najlepszych mamy puchary i medale, a dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy dyplomy oraz liczne niespodzianki. W przerwach turnieju zaprosimy Was na niezwykłe pokazy taneczne w wykonaniu przedszkolaków z Tęczowego Przedszkola oraz grupy ze Studia Tańca Chillout. Zapewniamy Wam mnóstwo ruchu i pięknych emocji - na pewno nie będziecie się z nami nudzić!

W dniu 18 czerwca (niedziela) od godziny 12:00 zaprosimy wszystkich chętnych na otwarte warsztaty taneczne, które poprowadzi Dariusz Mrowiec - choreograf, instruktor szkoły tańca i baletu Coco Dance Center w Brzegu, jeden z twórców wrocławskiej grupy DuBBersTeam.

Dołączcie do Nas i bawcie się razem z nami!


Wykop Blipnij Napisz na grono
Zobacz także
Kaskaderzy Flott Cascaders Team w Przemyślu 28.06
Data dodania: 22-06-2017

W środę 28.06. o godzinie 19:00 na stadionie M.K.S. Polonia w Przemyślu odbędzie się największe widowisko kaskaderskie w Europie.

Po raz pierwszy w Polsce z nowym programem słynna międzynarodowa grupa kaskaderska Flott Cascaders Team.

Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych.
Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu Alfred Śmida jest udział teamu przy produkcji trzeciej części filmu Taxi oraz oprawa scen mobilnych Bonda, Casino Royale i...


I Wyszehradzki Ultramaraton Twierdza Przemyśl - Zapraszamy!
Data dodania: 09-05-2017

Stowarzyszenie "Przemyski Klub Biegacza" zaprasza wszystkich chętnych do udziału w I edycji Wyszehradzkiego Ultramaratonu Twierdza Przemyśl, który odbędzie się 24 czerwca 2017 r.

W ramach tej wyjątkowej imprezy zorganizowane zostaną biegi terenowe na dwóch dystansac...
Sprawdzasz WSIiZ w rankingach szkół? Szukaj w czołówce
Data dodania: 22-06-2017

Wysokie miejsca rzeszowskiej WSIiZ w corocznych rankingach umacniają jej silną pozycję na mapie polskich szkół wyższych. Które z mocnych stron WSIiZ przekonają tegorocznych maturzystów do studiowania na tej uczelni?

WSIiZ to skuteczność


Dbałość uczelni o poziom i jakość kształcenia przekłada się na dobry start jej absolwentów na rynku ...