Baner tytułowy

Taneczna bitwa! 17 - 18 czerwca

Data dodania: 12-06-2017
Drukuj artykuł
Taniec to ruch, radość, zabawa, ale i sztuka. Tańcząc, wyrażamy emocje i każdy robi to w niepowtarzalny jedyny w swoim rodzaju sposób. Postanowiliśmy więc tańczyć również w Galerii Sanowa organizując turniej tańca oraz warsztaty taneczne.

Nasza ""Taneczna Bitwa" odbędzie się w dniach 17 i 18 czerwca 2017r." w godzinach od 12:00 do 19:00. W ten czerwcowy weekend będziemy mieć okazję by podziwiać tą piękną dyscyplinę w wykonaniu dzieci i młodzieży z Przemyśla i okolic.

Uczestnicy naszego turnieju są w różnym wieku, tańczą różne style - m. in. hip hop, jive, salsa, samba. Nasi tancerze będą oceniani przez profesjonalnych sędziów. Dla najlepszych mamy puchary i medale, a dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy dyplomy oraz liczne niespodzianki. W przerwach turnieju zaprosimy Was na niezwykłe pokazy taneczne w wykonaniu przedszkolaków z Tęczowego Przedszkola oraz grupy ze Studia Tańca Chillout. Zapewniamy Wam mnóstwo ruchu i pięknych emocji - na pewno nie będziecie się z nami nudzić!

W dniu 18 czerwca (niedziela) od godziny 12:00 zaprosimy wszystkich chętnych na otwarte warsztaty taneczne, które poprowadzi Dariusz Mrowiec - choreograf, instruktor szkoły tańca i baletu Coco Dance Center w Brzegu, jeden z twórców wrocławskiej grupy DuBBersTeam.

Dołączcie do Nas i bawcie się razem z nami!


Wykop Blipnij Napisz na grono
Zobacz także
THE ANIMALS & FRIENDS - KRÓLOWIE ROCKA NA PRZEMYSKIM ZAMKU
Data dodania: 20-08-2017

KRÓLOWIE ROCKA NA PRZEMYSKIM ZAMKU
NAJWIĘKSZE PRZEBOJE
JEDEN Z OSTATNICH KONCERTÓW LEGENDARNEJ GRUPY

Bilety w cenie 70 zł (sektor miejsc siedzących) i 60 zł (sektor miejsc stojących) do nabycia w sklepie muzycznym "MUSICLAND" ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82, przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim, a także online https://niezla-sztuka.pl/pl/p/Koncert-ANIMALS-FRIENDS/45

The Animals & Friends, legenda brytyjskiego rocka, grupa wykonująca klasyczny repertuar The Animals.
Zespół tworzą dwaj członkowie oryginalnego składu...


Wakacje w naszym mieście
Data dodania: 20-08-2017

Po raz kolejny świetlica ,,Wzrastanie" w Radymnie kontynuowała swoje wakacyjne działania. W okresie od 17 lipca do 4 sierpnia 2017 r. placówka zorganizowała półkolonię dla dzieci w Szkole Podstawowej przy ul. Mickiewicza. Uczestnikami letniego wypoczynku była trzydziestoosobow...
Eksplozja radości
Data dodania: 21-08-2017

Wakacje to czas wypoczynku dzieci i młodzieży. Czas, w którym szczególnie nie wolno zaniedbywać bezpieczeństwa. Nauczyciele z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Żurawicy przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3 zorganizowali Piknik z okazji Dnia Dziecka, podczas którego zabawę połączono z edukacją.

1 dzień czerwca 2017 r., wcześnie...