Baner tytułowy

Taneczna bitwa! 17 - 18 czerwca

Data dodania: 12-06-2017
Drukuj artykuł
Taniec to ruch, radość, zabawa, ale i sztuka. Tańcząc, wyrażamy emocje i każdy robi to w niepowtarzalny jedyny w swoim rodzaju sposób. Postanowiliśmy więc tańczyć również w Galerii Sanowa organizując turniej tańca oraz warsztaty taneczne.

Nasza ""Taneczna Bitwa" odbędzie się w dniach 17 i 18 czerwca 2017r." w godzinach od 12:00 do 19:00. W ten czerwcowy weekend będziemy mieć okazję by podziwiać tą piękną dyscyplinę w wykonaniu dzieci i młodzieży z Przemyśla i okolic.

Uczestnicy naszego turnieju są w różnym wieku, tańczą różne style - m. in. hip hop, jive, salsa, samba. Nasi tancerze będą oceniani przez profesjonalnych sędziów. Dla najlepszych mamy puchary i medale, a dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy dyplomy oraz liczne niespodzianki. W przerwach turnieju zaprosimy Was na niezwykłe pokazy taneczne w wykonaniu przedszkolaków z Tęczowego Przedszkola oraz grupy ze Studia Tańca Chillout. Zapewniamy Wam mnóstwo ruchu i pięknych emocji - na pewno nie będziecie się z nami nudzić!

W dniu 18 czerwca (niedziela) od godziny 12:00 zaprosimy wszystkich chętnych na otwarte warsztaty taneczne, które poprowadzi Dariusz Mrowiec - choreograf, instruktor szkoły tańca i baletu Coco Dance Center w Brzegu, jeden z twórców wrocławskiej grupy DuBBersTeam.

Dołączcie do Nas i bawcie się razem z nami!


Wykop Blipnij Napisz na grono
Zobacz także
DRUŻYNA ENERGII WKRACZA DO GRY!
Data dodania: 20-10-2017

Co piąte dziecko w wieku szkolnym jest otyłe lub ma nadwagę. Powód? Zwolnienia z WF-u, złe nawyki żywieniowe, a przede wszystkim za dużo czasu spędzanego przed komputerem. Jednak dość narzekania! Już 17 października rozpoczyna się rekrutacja do Drużyny Energii - programu, którego partnerami są Grupa Energa i New Balance. Podstawową ideą jest udowodnienie, że technologia może być naszym sprzymierzeńcem, a nie wrogiem, w walce o zdrowie i rozwój dzieci.
 
Drużyna Energii to ogólnopolski program sportowo-edukacyjny, skierowany do uczniów klas VI...


Comédie-Française w Centrum Kulturalnym w Przemyślu
Data dodania: 20-10-2017

23 października o godzinie 19:00, z cyklu "Comédie-Française", zapraszamy do Centrum Kulturalnego w Przemyślu na transmisję komedii w czterech aktach "Mizantrop".


Jedną z najważniejszych sztuk francuskiej dramaturgii, "Mizantropa" Moliera zobaczymy w reżyseri...
Już w najbliższą niedzielę - Rodzinny Bieg po Zdrowie w Radawie
Data dodania: 20-10-2017

Już w niedzielę 22 października br. w Radawie odbędzie się po raz pierwszy rodzinny "Bieg po Zdrowie" organizowany przez hotel Bacówka Radawa&Spa****. Ambasadorzy biegu, znani polscy lekkoatleci: Mariusz Giżyński, Małgorzata Sobańska oraz Piotr Pogon tego dnia wesprą uczestników trzech kategorii: biegu dla dorosłych, dzieci oraz osób niepełnosprawnych, zagrzewając...