Baner tytułowy

SPRAWDŹ SWÓJ SAMOCHÓD JUŻ 16 CZERWCA W PRZEMYŚLU

Data dodania: 14-06-2017
Drukuj artykuł
Czy mój samochód jest gotowy do wakacyjnych podróży?"- to pytanie powinien sobie zdać każdy kierowca planujący dłuższy wyjazd autem. Teraz każdy kto przyjedzie w piątek, 16 czerwca, w godzinach 10-16 na parking przy supermarkecie TESCO (ul. Lwowska 36) będzie miał okazję za darmo sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu. W ramach ogólnopolskiej akcji ProfiAuto PitStop i Auto Moto Fan - lokalnego dystrybutora części samochodowych, specjaliści skontrolują samochody pod kątem ich bezpieczeństwa.

Daleka podróż w góry czy nad morze wymaga sprawnego pojazdu. Zwłaszcza, gdy wyjeżdża cała rodzina, zapewnienie pełnego bezpieczeństwa staje się priorytetem. Dlatego sprawdzenie swojego samochodu to pierwszy krok do rozpoczęcia letniego sezonu motoryzacyjnego. Właśnie na bezpieczeństwo podróżujących chcą zwrócić uwagę eksperci, którzy będą za darmo sprawdzać stan techniczny samochodów mieszkańców Przemyśla. To unikalna możliwość skontrolowania m.in. stanu klimatyzacji, ogumienia i akumulatorów oraz ustawienia świateł, , ale także okazja do konsultacji ze specjalistami.

Na uczestników imprezy czekają również drobne upominki. Organizatorami akcji są: marka ProfiAuto, firmy ATE, OSRAM i VARTA oraz AUTO MOTO FAN.
Partnerem akcji jest TESCO.
###

O ProfiAuto Serwis:

ProfiAuto Serwis to prężnie rozwijająca się sieć warsztatów niezależnych, budowana przez markę ProfiAuto, zrzeszającą ponad 220 hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w Polsce, Czechach i na Słowacji. Główne założenia projektu to intensywne wsparcie biznesowe, technologiczne, informatyczne, promocyjne i szkoleniowe dla zrzeszonych w sieci warsztatów. Obecnie do sieci ProfiAuto Serwis należy ponad 900 serwisów samochodowych.

O ProfiAuto:

ProfiAuto to należąca do firmy Moto-Profil marka zrzeszająca ponad 220 hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w Polsce, Czechach i na Słowacji. Pod szyldem ProfiAuto funkcjonuje również ponad 900 serwisów motoryzacyjnych wchodzących w skład ogólnopolskiej sieci ProfiAuto Serwis. Partnerzy marki to wyselekcjonowane, najlepsze na rynku motoryzacyjnym podmioty. Sprzedawane za pośrednictwem sieci części i akcesoria samochodowe pochodzą od największych, renomowanych producentów i są przeznaczone do wszystkich typów samochodów osobowych i dostawczych. Sieć ProfiAuto jest także organizatorem ogólnopolskich imprez motoryzacyjnych, w tym: targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show oraz cyklu wydarzeń ProfiAuto PitStop. Marka jest również sponsorem zespołu ProfiAuto Racing Team, biorącego udział w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski oraz pomysłodawcą programu "Projekt Warsztat" emitowanego na antenie TVN Turbo.

.

Zapraszamy na strony: www.profiauto.pl, www.profiauto.pl/blog oraz www.facebook.com/profiauto


Wykop Blipnij Napisz na grono
Zobacz także
DRUŻYNA ENERGII WKRACZA DO GRY!
Data dodania: 20-10-2017

Co piąte dziecko w wieku szkolnym jest otyłe lub ma nadwagę. Powód? Zwolnienia z WF-u, złe nawyki żywieniowe, a przede wszystkim za dużo czasu spędzanego przed komputerem. Jednak dość narzekania! Już 17 października rozpoczyna się rekrutacja do Drużyny Energii - programu, którego partnerami są Grupa Energa i New Balance. Podstawową ideą jest udowodnienie, że technologia może być naszym sprzymierzeńcem, a nie wrogiem, w walce o zdrowie i rozwój dzieci.
 
Drużyna Energii to ogólnopolski program sportowo-edukacyjny, skierowany do uczniów klas VI...


Comédie-Française w Centrum Kulturalnym w Przemyślu
Data dodania: 20-10-2017

23 października o godzinie 19:00, z cyklu "Comédie-Française", zapraszamy do Centrum Kulturalnego w Przemyślu na transmisję komedii w czterech aktach "Mizantrop".


Jedną z najważniejszych sztuk francuskiej dramaturgii, "Mizantropa" Moliera zobaczymy w reżyseri...
Już w najbliższą niedzielę - Rodzinny Bieg po Zdrowie w Radawie
Data dodania: 20-10-2017

Już w niedzielę 22 października br. w Radawie odbędzie się po raz pierwszy rodzinny "Bieg po Zdrowie" organizowany przez hotel Bacówka Radawa&Spa****. Ambasadorzy biegu, znani polscy lekkoatleci: Mariusz Giżyński, Małgorzata Sobańska oraz Piotr Pogon tego dnia wesprą uczestników trzech kategorii: biegu dla dorosłych, dzieci oraz osób niepełnosprawnych, zagrzewając...