Baner tytułowy

*Sanowa Challenge* 16 lipca 2017r.

Data dodania: 11-07-2017
Drukuj artykuł
Uprzejmie informujemy, iż w dniu 16 lipca odbędzie się w Galerii Sanowa pierwszy w Przemyślu turniej CrossFit SANOWA CHALLENGE.

Współorganizatorem zawodów jest klub sportowy OpenFit z Przemyśla.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w naszym turnieju - zapisać się można wysyłając swoje zgłoszenie na adres openfit@gmail.com.

Zawody podzielone zostaną na dwie kategorie. W kategorii Open Men wystąpi 28 zawodników, a w kategorii Open Women 20 zawodniczek. Na uczestników czekają 4 workout?y, gdzie będą musieli się wykazać wszechstronnymi umiejętnościami (dwu boj olimpijski, gimnastyka, cardio).

Dla najlepszych zawodników cenne nagrody w postaci bonów podarunkowych do galerii Sanowa o łącznej wartości 2000 zł, będą także puchary, dyplomy oraz inne niespodzianki dla wszystkich uczestników. Ponadto każdy zawodnik otrzyma pamiątkową koszulkę dedykowaną właśnie do tych zawodów.

Swój udział w turnieju zapowiedzieli zawodnicy z całego kraju.

Oczywiście nie zapominamy o najmłodszych naszych sportowcach - dla nich zorganizujemy sportowe miasteczko oraz strefę zabaw, a w niej malowanie buziek, kolorowanki i zabawy ruchowe.

Zapraszamy zarówno do sprawdzenia swojej siły i wytrzymałości oraz do kibicowania naszym zawodnikom. Z pewnością będzie to widowisko sportowe na wysokim ogólnopolskim poziomie, na które gorąco Was zapraszamy!


Wykop Blipnij Napisz na grono
Zobacz także
Pigs Like Pigeons zagrają dla dzieci w Mościskach! Bilety już w sprzedaży!
Data dodania: 24-07-2017

Wszystkich, którzy chcieliby posłuchać dobrej punkowej muzyki w wykonaniu wszystkim znanego i lubianego przemyskiego zespołu Pigs Like Pigeons zapraszamy na szczególny koncert, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na pomoc polskim dzieciom w Mościskach.W nocy z 29 na 30 maja br. doszło do podpalenia Szkoły Średniej nr 3 im. Królowej Jadwigi w Mościskach - partnerskim mieście Przemyśla na Ukrainie. Zniszczeniu uległo pomieszczenie pracowni geograficznej, instalacja elektryczna i oświetlenie, stoły, biurko, krzesła i tablice...


Wymienili doświadczenia
Data dodania: 24-07-2017

9 czerwca 2017 r. w PWSW w Przemyślu dyskutowano o zdrowiu psychicznym oraz uzależnieniach. Okazją była I Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Psychiatria i terapia uzależnień w świetle współczesnych wyzwań" zorganizowana przez Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychi...
Kolejne koncerty w ramach Przemyskiej Sceny Letniej
Data dodania: 25-07-2017

Zgodnie z zapowiedziami w tym tygodniu kontynuujemy nasz projekt Przemyska Scena Letnia. Od wtorku do piątku zaczynamy nieco wcześniej niż dotychczas, bo o 19.00. Mając nadzieję, że ten pomysł przypadł Państwu do gustu zapraszamy na przemyski Rynek!