Baner tytułowy

*Sanowa Challenge* 16 lipca 2017r.

Data dodania: 11-07-2017
Drukuj artykuł
Uprzejmie informujemy, iż w dniu 16 lipca odbędzie się w Galerii Sanowa pierwszy w Przemyślu turniej CrossFit SANOWA CHALLENGE.

Współorganizatorem zawodów jest klub sportowy OpenFit z Przemyśla.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w naszym turnieju - zapisać się można wysyłając swoje zgłoszenie na adres openfit@gmail.com.

Zawody podzielone zostaną na dwie kategorie. W kategorii Open Men wystąpi 28 zawodników, a w kategorii Open Women 20 zawodniczek. Na uczestników czekają 4 workout?y, gdzie będą musieli się wykazać wszechstronnymi umiejętnościami (dwu boj olimpijski, gimnastyka, cardio).

Dla najlepszych zawodników cenne nagrody w postaci bonów podarunkowych do galerii Sanowa o łącznej wartości 2000 zł, będą także puchary, dyplomy oraz inne niespodzianki dla wszystkich uczestników. Ponadto każdy zawodnik otrzyma pamiątkową koszulkę dedykowaną właśnie do tych zawodów.

Swój udział w turnieju zapowiedzieli zawodnicy z całego kraju.

Oczywiście nie zapominamy o najmłodszych naszych sportowcach - dla nich zorganizujemy sportowe miasteczko oraz strefę zabaw, a w niej malowanie buziek, kolorowanki i zabawy ruchowe.

Zapraszamy zarówno do sprawdzenia swojej siły i wytrzymałości oraz do kibicowania naszym zawodnikom. Z pewnością będzie to widowisko sportowe na wysokim ogólnopolskim poziomie, na które gorąco Was zapraszamy!


Wykop Blipnij Napisz na grono
Zobacz także
Ludziom i dla ludzi
Data dodania: 10-08-2017

105 lat temu w maju 1912 roku powołano do życia Pogotowie Ratunkowe w Przemyślu. We wrześniu będziemy obchodzić Jubileusz 105-lecia tej zasłużonej dla społeczeństwa instytucji.

Z Panem Markiem Janowskim od 15 lat ratownikiem medycznym pracującym w Wojewódzkim Szpitalu im. św. Ojca Pio w Przemyślu, członkiem Kolegium Redakcyjnego opracowywanej publikacji o roboczym tytule "105 lat Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu. Historia i współczesność" rozmawia Zdzisław Wójcik.

Z.W.: - Proszę przybliżyć Czytelnikom historię.
...


Trening z Jerzym Dudkiem
Data dodania: 18-09-2017

We wtorek 19 września br. do Przemyśla przyjedzie Jerzy Dudek.

Wizyta słynnego sportowca nie jest przypadkowa. Jerzy Dudek przybywa do naszego miasta aby spotkać się z młodzieżą, która wzięła udział w nowym projekcie Klubów Sportowych Orange polegającym na st...
Natalia Kukulska wystąpi w Przemyślu
Data dodania: 18-09-2017

21 października w przemyskim Centrum Kulturalnym wystąpi Natalia Kukulska!

Koncert będzie częścią trasy promującej 9. studyjny album artystki - płytę "Halo tu Ziemia".

Premiera płyty zaplanowana jest na 29 września br.


Od swojego ?dorosłego" debiutu i płyty ?Światło" artystka przeszła długą muzyczną drogę, rozwija...