Baner tytułowy

VI Przemyskie Święto Ulic

Data dodania: 06-09-2017
Drukuj artykuł
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta na VI Święto ulic Kazimierzowskiej i Franciszkańskiej.

W najbliższy weekend, 9 i 10 września obchodzić będziemy "Przemyskie Święto Ulic". To już szósta edycja imprezy, która na dobre wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych Przemyśla. Pomysłodawcy i twórcy święta już od lat prześcigają się w pomysłach na przywrócenie dawnych tradycji kupieckich oraz zintegrowanie przedsiębiorców działających w okolicach Rynku Starego Miasta. Jak pokazały poprzednie edycje Święta - robią to znakomicie.

Jakie atrakcje czekają na nas w tym roku?

W sobotę będzie hip-hop?owo. Wpadające w ucho bity, dobre rymy i mnóstwo pozytywnej energii zapewnią nam przedstawiciele miejscowej sceny Hip Hop'owej: Gieras, Komar EROES i Bobek BZR.

Zwieńczeniem sobotniej imprezy będą występy: Araba znanego z programu ŻYWYRAP oraz znanego wszystkim fanom muzyki Hip Hop: Małpy!

Ponadto nie zabraknie widowiskowych popisów tanecznych dancehall oraz breakdance w wykonaniu uczniów Szkoły Tańca Unique Sreet Artist.

Start o godzinie 17.00. Zapraszamy!

Głównym organizatorem tegorocznej edycji Hip Hop Jam jest "Stowarzyszenie Młodość ze Sztuką", w organizacji wspiera je również "Stowarzyszenie dla Przemyśla REGIA CIVITAS".

Współorganizacja i prowadzenie imprezy: Kamil Niklewicz i Mateusz Rybienik


Wykop Blipnij Napisz na grono
Zobacz także
Ludziom i dla ludzi
Data dodania: 10-08-2017

105 lat temu w maju 1912 roku powołano do życia Pogotowie Ratunkowe w Przemyślu. We wrześniu będziemy obchodzić Jubileusz 105-lecia tej zasłużonej dla społeczeństwa instytucji.

Z Panem Markiem Janowskim od 15 lat ratownikiem medycznym pracującym w Wojewódzkim Szpitalu im. św. Ojca Pio w Przemyślu, członkiem Kolegium Redakcyjnego opracowywanej publikacji o roboczym tytule "105 lat Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu. Historia i współczesność" rozmawia Zdzisław Wójcik.

Z.W.: - Proszę przybliżyć Czytelnikom historię.
...


Trening z Jerzym Dudkiem
Data dodania: 18-09-2017

We wtorek 19 września br. do Przemyśla przyjedzie Jerzy Dudek.

Wizyta słynnego sportowca nie jest przypadkowa. Jerzy Dudek przybywa do naszego miasta aby spotkać się z młodzieżą, która wzięła udział w nowym projekcie Klubów Sportowych Orange polegającym na st...
Natalia Kukulska wystąpi w Przemyślu
Data dodania: 18-09-2017

21 października w przemyskim Centrum Kulturalnym wystąpi Natalia Kukulska!

Koncert będzie częścią trasy promującej 9. studyjny album artystki - płytę "Halo tu Ziemia".

Premiera płyty zaplanowana jest na 29 września br.


Od swojego ?dorosłego" debiutu i płyty ?Światło" artystka przeszła długą muzyczną drogę, rozwija...