Baner tytułowy

Zagłosuj na Przemyśl w plebiscycie *Polska z góry*!

Data dodania: 06-09-2017
Drukuj artykuł
Zobacz ukochane zakątki Przemyśla z lotu ptaka i spraw, by wszyscy mogli się nimi zachwycić.

Przemyśl został zgłoszony do udziału w plebiscycie "Polska z góry" organizowanym przez kanał Planete+. Teraz wszystko zależy od Ciebie!

Zagłosuj! Wystarczy zaledwie kilka kliknięć myszką do tego, aby najbardziej urokliwe miejsca (których w naszym mieście przecież niemało) zostały sfilmowane z zapierającej dech w piersiach lotniczej perspektywy i pokazane w specjalnym odcinku programu "Polska z góry".

Przemyśl już został zgłoszony, teraz prosimy o oddanie głosu na nasze miasto. Swój głos można oddać na stronie: https://twoje-miasto.planeteplus.pl/.


Kilka słów o akcji "POLSKA Z GÓRY"

Rozległa metropolia, malownicza wieś czy urocze miasteczko? Każde z nich ma szanse stać się bohaterem najnowszej produkcji Planete+! 21 sierpnia o godzinie 18:30 wystartowała unikalna w polskiej telewizji produkcja "Polska z góry", w której widzowie mogą zobaczyć Polskę z lotu ptaka. Premierze towarzyszy specjalna akcja skierowana do tych polskich miejscowości, które nie znalazły się w programie. W przygotowanym przez Planete+ plebiscycie wszystkie te miasta będą mogły powalczyć o wyjątkową prezentację w dodatkowym, trzynastym odcinku serii.

Plebiscyt, którego stawką będzie miejsce w trzynastym, bonusowym odcinku "Polski z góry" wystartował już 21 sierpnia, w dniu premiery produkcji. W głosowaniu na stronie https://twoje-miasto.planeteplus.pl/ będą mogli wziąć udział mieszkańcy tych miejscowości, które nie zostały pokazane we wcześniejszych odcinkach programu. Każdy uczestnik plebiscytu będzie mógł oddać głos na wytypowaną lokalizację, a wygra ta, która zdobędzie najwięcej głosów proporcjonalnie do liczby mieszkańców. Dzięki temu każde miasto, niezależnie od wielkości będzie miało równe szanse na wygraną. Zwycięska miejscowość zostanie nagrana z lotu ptaka w formie dodatkowego odcinka specjalnego, który zostanie zaprezentowany na antenie Planete+.


Głosowanie, szczegóły akcji i regulamin można znaleźć tutaj:

https://twoje-miasto.planeteplus.pl/

Zachęcamy do głosowania!


Wykop Blipnij Napisz na grono
Zobacz także
Ludziom i dla ludzi
Data dodania: 10-08-2017

105 lat temu w maju 1912 roku powołano do życia Pogotowie Ratunkowe w Przemyślu. We wrześniu będziemy obchodzić Jubileusz 105-lecia tej zasłużonej dla społeczeństwa instytucji.

Z Panem Markiem Janowskim od 15 lat ratownikiem medycznym pracującym w Wojewódzkim Szpitalu im. św. Ojca Pio w Przemyślu, członkiem Kolegium Redakcyjnego opracowywanej publikacji o roboczym tytule "105 lat Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu. Historia i współczesność" rozmawia Zdzisław Wójcik.

Z.W.: - Proszę przybliżyć Czytelnikom historię.
...


Trening z Jerzym Dudkiem
Data dodania: 18-09-2017

We wtorek 19 września br. do Przemyśla przyjedzie Jerzy Dudek.

Wizyta słynnego sportowca nie jest przypadkowa. Jerzy Dudek przybywa do naszego miasta aby spotkać się z młodzieżą, która wzięła udział w nowym projekcie Klubów Sportowych Orange polegającym na st...
Natalia Kukulska wystąpi w Przemyślu
Data dodania: 18-09-2017

21 października w przemyskim Centrum Kulturalnym wystąpi Natalia Kukulska!

Koncert będzie częścią trasy promującej 9. studyjny album artystki - płytę "Halo tu Ziemia".

Premiera płyty zaplanowana jest na 29 września br.


Od swojego ?dorosłego" debiutu i płyty ?Światło" artystka przeszła długą muzyczną drogę, rozwija...