Baner tytułowy

Promocja Ochotniczych Hufców Pracy w Przemyślu

Data dodania: 06-09-2017
Drukuj artykuł
W dniu 30.08.2017r. Anna Wanat i Dorota Markowska- Słysz doradcy zawodowi
z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Przemyślu przeprowadziły akcję promującą działalność OHP na Rynku Miejskim w Przemyślu.

Doradczynie zawodowe zapraszały mieszkańców Przemyśla do odwiedzenia siedziby jednostki, skorzystania z indywidualnej porady zawodowej, podczas której można uzyskać wskazówki dotyczące rynku pracy oraz wykonać specjalistyczne testy do badania zainteresowań i predyspozycji zawodowych. Zachęcały również do rejestracji w Młodzieżowym Biurze Pracy, udzielały informacji o kursach i szkoleniach realizowanych w ramach projektów EFS.

Promocja na terenie miasta to także doskonała okazja do promowania wśród lokalnej młodzieży platformy internetowej Elektronicznego Centrum Aktywizacji Młodzieży oraz projektu "Ginące zawody". Każdy chętny otrzymał ulotki informacyjne oraz wytyczne co do uczestnictwa w dostępnych w OHP formach wsparcia.

Autor artykułu: Anna Wanat, doradca zawodowy MCIZ w Przemyślu.
Autor zdjęcia: Dorota Markowska- Słysz, doradca zawodowy MCIZ w Przemyślu.


Wykop Blipnij Napisz na grono
Zobacz także
Ludziom i dla ludzi
Data dodania: 10-08-2017

105 lat temu w maju 1912 roku powołano do życia Pogotowie Ratunkowe w Przemyślu. We wrześniu będziemy obchodzić Jubileusz 105-lecia tej zasłużonej dla społeczeństwa instytucji.

Z Panem Markiem Janowskim od 15 lat ratownikiem medycznym pracującym w Wojewódzkim Szpitalu im. św. Ojca Pio w Przemyślu, członkiem Kolegium Redakcyjnego opracowywanej publikacji o roboczym tytule "105 lat Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu. Historia i współczesność" rozmawia Zdzisław Wójcik.

Z.W.: - Proszę przybliżyć Czytelnikom historię.
...


Trening z Jerzym Dudkiem
Data dodania: 18-09-2017

We wtorek 19 września br. do Przemyśla przyjedzie Jerzy Dudek.

Wizyta słynnego sportowca nie jest przypadkowa. Jerzy Dudek przybywa do naszego miasta aby spotkać się z młodzieżą, która wzięła udział w nowym projekcie Klubów Sportowych Orange polegającym na st...
Natalia Kukulska wystąpi w Przemyślu
Data dodania: 18-09-2017

21 października w przemyskim Centrum Kulturalnym wystąpi Natalia Kukulska!

Koncert będzie częścią trasy promującej 9. studyjny album artystki - płytę "Halo tu Ziemia".

Premiera płyty zaplanowana jest na 29 września br.


Od swojego ?dorosłego" debiutu i płyty ?Światło" artystka przeszła długą muzyczną drogę, rozwija...