Baner tytułowy

Koncert piosenki francuskiej w Centrum Kulturalnym w Przemyślu

Data dodania: 28-09-2017
Drukuj artykuł
Centrum Kulturalne w Przemyślu zaprasza 8 października o godzinie 19:00 na koncert piosenki francuskiej "Paryżu kocham Cię".
Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie CK i na stronie ekobilet.pl.


Wielkie przeboje francuskiej piosenki (Brel, Becaud, Reggiani, Serge Lama, Lara Fabian). Polska premiera odbyła się 26 stycznia br. na Scenie Muzycznej w Poznaniu. Od tej pory artysta gościł na wielu scenach odnosząc sukces przy kompletach na widowni.

Janusz Zbiegieł, związany z krakowskim Teatrem Piosenki Francuskiej oraz z paryskim teatrem muzycznym "Essaion", występuje z dużym powodzeniem na scenach Polski, Francji, Niemiec. Jest laureatem nagród "Grand Prix de Colombe" - Francja, "Bursztynowy Slowik" - Sopot Festiwal.


Wykop Blipnij Napisz na grono
Zobacz także
DRUŻYNA ENERGII WKRACZA DO GRY!
Data dodania: 20-10-2017

Co piąte dziecko w wieku szkolnym jest otyłe lub ma nadwagę. Powód? Zwolnienia z WF-u, złe nawyki żywieniowe, a przede wszystkim za dużo czasu spędzanego przed komputerem. Jednak dość narzekania! Już 17 października rozpoczyna się rekrutacja do Drużyny Energii - programu, którego partnerami są Grupa Energa i New Balance. Podstawową ideą jest udowodnienie, że technologia może być naszym sprzymierzeńcem, a nie wrogiem, w walce o zdrowie i rozwój dzieci.
 
Drużyna Energii to ogólnopolski program sportowo-edukacyjny, skierowany do uczniów klas VI...


Comédie-Française w Centrum Kulturalnym w Przemyślu
Data dodania: 20-10-2017

23 października o godzinie 19:00, z cyklu "Comédie-Française", zapraszamy do Centrum Kulturalnego w Przemyślu na transmisję komedii w czterech aktach "Mizantrop".


Jedną z najważniejszych sztuk francuskiej dramaturgii, "Mizantropa" Moliera zobaczymy w reżyseri...
Już w najbliższą niedzielę - Rodzinny Bieg po Zdrowie w Radawie
Data dodania: 20-10-2017

Już w niedzielę 22 października br. w Radawie odbędzie się po raz pierwszy rodzinny "Bieg po Zdrowie" organizowany przez hotel Bacówka Radawa&Spa****. Ambasadorzy biegu, znani polscy lekkoatleci: Mariusz Giżyński, Małgorzata Sobańska oraz Piotr Pogon tego dnia wesprą uczestników trzech kategorii: biegu dla dorosłych, dzieci oraz osób niepełnosprawnych, zagrzewając...