Baner tytułowy

PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego *O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla*

Data dodania: 01-10-2017
Drukuj artykuł
"Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca i Szkoła Tańca "A-Z" wraz z Przemyskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji,Okręgiem Podkarpackim PTT i Przemyskim Centrum Kultury i Nauki "ZAMEK"

Serdecznie zapraszają do Przemyśla w dniu 7 października br. na MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT oraz PRZEMYSKĄ GALĘ TANECZNĄ - XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla".

Sympatycy tańców towarzyskich będą mieli okazję obejrzeć niemalże wszystkie pary taneczne Okręgu Podkarpackiego startujące we wszystkich klasach tanecznych i we wszystkich kategoriach wiekowych.
Piękne tańce standardowe - walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot i quickstep i gorące tańce latynoamerykańskie, takie jak: cha-cha, samba, rumba, paso doble, jive.

Zapraszamy na taneczną ucztę, życząc wielu wspaniałych wrażeń artystycznych!

Sobota - 7 października br. - godzina 9.00 - hala Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Mickiewicza 30 w Przemyślu

*Bilety do nabycia w kasie w dniu imprezy:
- jeden blok: normalny 15 zł, ulgowy 10 zł, dzieci do lat 7 - wstęp wolny
- całodzienny: 30 zł normalny, 20 zł ulgowy, dzieci do lat 7 - wstęp wolny


Wykop Blipnij Napisz na grono
Zobacz także
DRUŻYNA ENERGII WKRACZA DO GRY!
Data dodania: 20-10-2017

Co piąte dziecko w wieku szkolnym jest otyłe lub ma nadwagę. Powód? Zwolnienia z WF-u, złe nawyki żywieniowe, a przede wszystkim za dużo czasu spędzanego przed komputerem. Jednak dość narzekania! Już 17 października rozpoczyna się rekrutacja do Drużyny Energii - programu, którego partnerami są Grupa Energa i New Balance. Podstawową ideą jest udowodnienie, że technologia może być naszym sprzymierzeńcem, a nie wrogiem, w walce o zdrowie i rozwój dzieci.
 
Drużyna Energii to ogólnopolski program sportowo-edukacyjny, skierowany do uczniów klas VI...


Comédie-Française w Centrum Kulturalnym w Przemyślu
Data dodania: 20-10-2017

23 października o godzinie 19:00, z cyklu "Comédie-Française", zapraszamy do Centrum Kulturalnego w Przemyślu na transmisję komedii w czterech aktach "Mizantrop".


Jedną z najważniejszych sztuk francuskiej dramaturgii, "Mizantropa" Moliera zobaczymy w reżyseri...
Już w najbliższą niedzielę - Rodzinny Bieg po Zdrowie w Radawie
Data dodania: 20-10-2017

Już w niedzielę 22 października br. w Radawie odbędzie się po raz pierwszy rodzinny "Bieg po Zdrowie" organizowany przez hotel Bacówka Radawa&Spa****. Ambasadorzy biegu, znani polscy lekkoatleci: Mariusz Giżyński, Małgorzata Sobańska oraz Piotr Pogon tego dnia wesprą uczestników trzech kategorii: biegu dla dorosłych, dzieci oraz osób niepełnosprawnych, zagrzewając...