Data: 16-04-2018

Drużyny Kadetek i Młodziczek NURT-u Przemyśl zagrają w Mistrzostwach Polski

14.04.2018 r. w hali sportowej MOSiR w Nowej Sarzynie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów, Kadetów, Młodzików w tenisie stołowym.

Bardzo dobrze spisały przemyskie drużyny Kadetek i Młodziczek.

Drużyna Kadetek w składzie: Martyna Stachniak i Martyna Hajduk zdobyły złote medale i tytuł Mistrzyń Podkarpacia. W drodze do złotego medalu Martyny pokonały trzy zespoły KTS Enea Siarki Tarnobrzeg i tym samym potwierdziły wysoki ranking w Polsce (4 miejsce) oraz uzyskały prawo startu w Mistrzostwach Polski.

Drużyna Młodziczek w składzie: Martyna Gołąb, Amelia Kozak i Maja Kozak zdobyły srebrne medale i zostały wicemistrzyniami Województwa Podkarpackiego.
Drużyna Młodziczek w drodze do awansu na Mistrzostwa Polski w turnieju eliminacyjnym pokonała kolejno: UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 3, UKS SP Korzeniów, UKS GIM-TIM 5 Stalową Wolę 1. W finale o złoty medal nieznacznie uległy drużynie PKS Kolping Jarosław.