Data: 15-05-2018

Bezpłatne przeglądy i konsultacje z mechanikami w Przemyślu

Zły stan techniczny pojazdów jest co roku przyczyną wielu wypadków drogowych. W celu zapewnienia bezpieczeństwa na drodze, oprócz obowiązkowego corocznego przeglądu technicznego, warto wykonać również sezonowy.
Teraz kierowcy w Przemyślu będą mogli sprawdzić czy ich samochód jest gotowy do wiosennych podróży. 16 maja w godzinach 10-16, na parkingu przy Centrum Handlowym Tesco (ul. Lwowska 36), w mobilnym miasteczku diagnostycznym czekać będą na nich fachowcy, którzy skontrolują m.in. stan świateł, hamulców oraz zawieszenia.

Wiosna to czas na sprawdzenie swojego samochodu i przygotowanie go do dłuższych podróży. Oprócz wizyty na myjni, warto przyjrzeć się też mechanice. Wiosenny przegląd samochodu umożliwi nam zdiagnozowanie stanu pojazdu i w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości - usunięcie usterek.

W mobilnym namiocie serwisowym ProfiAuto PitStop, w ramach przeglądu samochodu, mechanicy skontrolują poziom płynów eksploatacyjnych i oleju, stan hamulców, stan zawieszenia i jego geometrię, układ kierowniczy, akumulator i układ elektryczny oraz oświetlenie. Przy okazji kontroli elementów zawieszenia będziemy też mogli sprawdzić, czy po zimie nie pojawiły się wycieki. Przed sezonem letnim powinniśmy też wymienić filtr kabinowy, który po okresie jesienno-zimowym może stanowić pożywkę dla grzybów i pleśni. Nowością będą kontrole płynu chłodniczego, a także filtra kabinowego oraz temperatury wrzenia płynu hamulcowego. Każdy kierowca biorący udział w akcji otrzyma listę kontrolną z oceną stanu pojazdu.

ProfiAuto PitStop to także okazja do rozmowy z ekspertami i spędzenia czasu w motoryzacyjnej atmosferze. Na uczestników biorących udział w akcji czeka wiele niespodzianek i drobne upominki. Organizatorami wydarzenia są: marka ProfiAuto, firmy ATE, MANN-FILTER, OSRAM i VARTA oraz MOTOFAN.

NAJNOWSZE
Dożynki Gminne w...
Dnia 26 sierpnia 2018 odbędą się Gminne Dożynki w...
Podzieliły się dobrem!
Z Agatą Michalską i Magdaleną Trudzik z Radymna w...
1 Przemyski Puchar...
Już niedługo a konkretnie 25 sierpnia podczas Festiwal...
Bezpłatna pomoc...
Podkarpacki Ośrodek Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych...
Tragedia w Leszczawie...
W Leszczawie Dolnej pod Przemyślem wydarzył się...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward