Kalendarz czerwcowych imprez Centrum Kulturalnego w Przemyślu
2 czerwca, godz. 09:00 - Sala widowiskowa CK
41. Konfrontacje Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych "Tańcowały dwa Michały"
3 czerwca, godz. 14:00 - Stadion w Gaci
12. Regionalny Przegląd Zespołów Tańca Ludowego "GACOK"
Organizowany wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gaci
7-8 czerwca - Sala widowiskowa CK
19. Konfrontacje Zespołów Teatralnych Małych Form "Antrakt"
10 czerwca, godz. 14:00 - Zespół Pałacowo-Parkowy w Zarzeczu
Festyn pod Platanem - 20. Regionalny Przegląd Grup Śpiewaczych (pieśni zwyczajowe i obrzędowe) - pieśni sobótkowe, dożynkowe, weselne - obrzędowe i pieśni śpiewane przy pracach w gospodarstwie
Organizowany wspólnie z Centrum Kultury w Zarzeczu
Tematyką tegorocznego Przeglądu będą pieśni sobótkowe, dożynkowe, weselne obrzędowe i pieśni śpiewane przy pracach w gospodarstwie.
17 czerwca - Plac obok Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłosiowie
8. Regionalny Przegląd Kapel Ludowych w Pawłosiowie
Organizowany przez GOK w Pawłosiowie przy współpracy Centrum Kulturalnego
2, 18 - 21 czerwca - Sala widowiskowa
Gala CK - prezentacja zespołów artystycznych CK
WYSTAWY
Galeria 12
2 - 17 czerwca - Gala CK - Wystawa prac plastycznych dzieci i młodzieży z Warsztatów Plastycznych CK
21 czerwca - 10 lipca - Gala CK - wystawa prac członków Klubu Plastyka Nieprofesjonalnego i uczestników Warsztatów Plastycznych dla Dorosłych
Dyskusyjny Klub Filmowy
"FILMIARNIA"
zaprasza na projekcje filmowe i dyskusje o filmach o godz. 19:30:
14 czerwca - PARYŻ NA BOSAKA, reżyseria: Dominique Abel, Fiona Gordon, komedia, Belgia, Francja 2017, 83 min.
28 czerwca - LOUISE NAD MORZEM, reżyseria: Jean-François Laguionie, animacja, Belgia, Francja 2017, 70 min.
41. Konfrontacje Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych "Tańcowały dwa Michały"
3 czerwca, godz. 14:00 - Stadion w Gaci
12. Regionalny Przegląd Zespołów Tańca Ludowego "GACOK"
Organizowany wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gaci
7-8 czerwca - Sala widowiskowa CK
19. Konfrontacje Zespołów Teatralnych Małych Form "Antrakt"
10 czerwca, godz. 14:00 - Zespół Pałacowo-Parkowy w Zarzeczu
Festyn pod Platanem - 20. Regionalny Przegląd Grup Śpiewaczych (pieśni zwyczajowe i obrzędowe) - pieśni sobótkowe, dożynkowe, weselne - obrzędowe i pieśni śpiewane przy pracach w gospodarstwie
Organizowany wspólnie z Centrum Kultury w Zarzeczu
Tematyką tegorocznego Przeglądu będą pieśni sobótkowe, dożynkowe, weselne obrzędowe i pieśni śpiewane przy pracach w gospodarstwie.
17 czerwca - Plac obok Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłosiowie
8. Regionalny Przegląd Kapel Ludowych w Pawłosiowie
Organizowany przez GOK w Pawłosiowie przy współpracy Centrum Kulturalnego
2, 18 - 21 czerwca - Sala widowiskowa
Gala CK - prezentacja zespołów artystycznych CK
WYSTAWY
Galeria 12
2 - 17 czerwca - Gala CK - Wystawa prac plastycznych dzieci i młodzieży z Warsztatów Plastycznych CK
21 czerwca - 10 lipca - Gala CK - wystawa prac członków Klubu Plastyka Nieprofesjonalnego i uczestników Warsztatów Plastycznych dla Dorosłych
Dyskusyjny Klub Filmowy
"FILMIARNIA"
zaprasza na projekcje filmowe i dyskusje o filmach o godz. 19:30:
14 czerwca - PARYŻ NA BOSAKA, reżyseria: Dominique Abel, Fiona Gordon, komedia, Belgia, Francja 2017, 83 min.
28 czerwca - LOUISE NAD MORZEM, reżyseria: Jean-François Laguionie, animacja, Belgia, Francja 2017, 70 min.