Data: 07-06-2018

II Taneczna Bitwa w rytmie Hip-Hopu w Galerii Sanowa

15 - 16 czerwca 2018 r.

Taniec to radość, zabawa, ale i sztuka. W tańcu wyrażamy emocje, a każdy robi to w jedyny i niepowtarzalny sposób. Postanowiliśmy więc tańczyć i po raz drugi zorganizować turniej tańca oraz warsztaty taneczne w Galerii Sanowa w Przemyślu. "II Taneczna Bitwa" odbędzie się w dniach 15 i 16 czerwca 2018 r., a tematem przewodnim w tym roku będzie HIP-HOP.

W piątek 15 czerwca o godz. 12.00 zmagania taneczne rozpoczną soliści w różnych kategoriach wiekowych, a następnie odbędzie się Dance Battle - Taneczna Bitwa, czyli widowiskowy i bardzo emocjonalny pojedynek na taniec.

W tym dniu zaprosimy również wszystkich chętnych na otwarte warsztaty taneczne, które poprowadzi Dariusz Mrowiec - choreograf, instruktor szkoły tańca i baletu Coco Dance Center w Brzegu oraz w Egurrola Dance Studio we Wrocławiu, jeden z twórców wrocławskiej grupy DuBBersTeam.

W sobotę 16 czerwca od godz. 11.00 będzie można podziwiać kolejne taneczne zmagania, tym razem wystąpią duety, miniformacje oraz formacje w trzech kategoriach wiekowych.

O godz. 16.30 będzie miała miejsce akcja charytatywna "Oddaj włos" - w ramach tej niezwykłej akcji ochotnicy będą mogli ściąć włosy, z których następnie powstaną peruki dla dzieci zmagających się z chorobami onkologicznymi.

Zwieńczeniem drugiego dnia imprezy będzie szkolenie z Krystianem Małkowskim i Dominiką "Stefą" Olejnik.

Tancerze biorący udział w Tanecznej Bitwie będą oceniani przez profesjonalnych sędziów. Najlepsi uczestnicy zabawy otrzymają puchary i medale, a dla wszystkich uczestników czekają liczne niespodzianki.
W przerwach turnieju będzie można podziwiać niezwykłe pokazy taneczne w wykonaniu tancerzy ze Studia Tańca Chillout, prezentujących różne style tj: salsa, bachata i taniec towarzyski.

Mnóstwo ruchu i pięknych emocji - tego na pewno nie zabraknie podczas Tanecznej Bitwy w Galerii Sanowa!

NAJNOWSZE
Zaproś Mamę na...
26 maja br. o godzinie 17.00 na scenie Zamku...
Koncert plenerowy na...
KONCERT PLENEROWY Z OKAZJI 200. ROCZNICY URODZIN...
Bezpieczny Maluch -...
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkie...
Debiut Przemyśl Bears...
Przemyska drużyna futbolu amerykańskiego...
Chcesz zagrać w...
Chcesz przeżyć fantastyczną przygodę i wesprzeć...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward