Data: 07-06-2018

1, 3, 4 czerwca 2018 r. - II Przemyski Festiwal Teatralny "Bajkowe Wzgórze"

Druga już edycja Przemyskiego Festiwalu Teatralnego "Bajkowe Wzgórze", podobnie jak pierwsza, przechodząc do archiwum pamięci zapadła w niej z pewnością głęboko u wszystkich, którzy mieli okazję w niej uczestniczyć. Udowodniła również, że organizatorzy, którymi są Przemyskie Centrum Kultury i Nauk ZAMEK i Teatr S.A.N. z Przemyśla przekuli znakomity pomysł w równie znakomite święto teatru dedykowane nie tylko najmłodszym mieszkańcom naszego miasta.

Podczas Festiwalu, który odbył się na scenie Zamku Kazimierzowskiego i trwał trzy dni wystąpili kolejno: współorganizator Festiwalu Teatr S.A.N. z Przemyśla w przedstawieniu "Jaś, Małgosia i...", Teatr Nemno z Rzeszowa z bajką "Królowa Śniegu", Teatr Opowieści z Walizki z Dukli w widowisku "Hiena Lola" oraz uczniowie przemyskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, którzy zaprezentowali miniatury teatralne oraz teatralne interpretacje znanych wierszy.

Przemyski Festiwal Teatralny "Bajkowe Wzgórze", który zapewne zapisał się już na stałe w kalendarzu imprez naszego miasta niesie - z cała stanowczością trzeba to podkreślić - pozytywne przesłanie i jest ze wszech miar godny polecenia. Polecamy go wszystkim, tym małym, większym i tym największym. "Bajkowe Wzgórze" jest festiwalem bez ograniczeń wiekowych, ponieważ dobra zabawa jest dla wszystkich.

Tomasz Beliński

NAJNOWSZE
Zaproś Mamę na...
26 maja br. o godzinie 17.00 na scenie Zamku...
Koncert plenerowy na...
KONCERT PLENEROWY Z OKAZJI 200. ROCZNICY URODZIN...
Bezpieczny Maluch -...
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkie...
Debiut Przemyśl Bears...
Przemyska drużyna futbolu amerykańskiego...
Chcesz zagrać w...
Chcesz przeżyć fantastyczną przygodę i wesprzeć...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward