Data: 24-01-2019

"EkoWalentynki- czyli kochamy recykling"

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu w dniu 14 lutego rozpocznie realizację akcji pt. "EkoWalentynki- czyli kochamy recykling".

Dla Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Przemyślu będzie to już szósta edycja akcji (do akcji przyłączyliśmy się w 2013 roku), w którą aktywnie włączyły się również jednostki terenowe MCK w Cieszanowie i Przeworsku obecnie Jarosław oraz młodzież i wychowawcy 9-13 Hufca Pracy w Przemyślu.

Akcja prowadzona jest przy wsparciu i koordynacji głównego założyciela p. Dominika Dobrowolskiego znanego ekologa i podróżnika, który w swojej pracy kieruje się przesłaniem mówiącym o łączeniu różnych sfer tj. ekonomia, kultura czy sport z działaniami na rzecz ekologii.

Przedsięwzięcie to ma na celu edukację proekologiczną społeczności lokalnej a także promowanie postaw przedsiębiorczych poprzez, prowadzenie spotkań informacyjnych oraz zbiórki zużytych baterii.

Udział w akcji może wziąć każdy, szczególne zainteresowanie akcją wykazują współpracujące z OHP szkoły oraz stowarzyszenia.

Dzięki szerokiej promocji w mediach lokalnych do CEiPM w Przemyślu zgłasza się sporo osób prywatnych, dla których wizyta w naszej siedzibie będzie niejednokrotnie pierwszą lecz nie ostatnią.

W ramach akcji pracownicy CEiPM OHP w Przemyślu spotykają się z młodzieżą, aby wypromować działalność wolontarystyczną, która przynosi szerokie korzyści osobom aktywnie zaangażowanym poprzez kształtowanie cech interpersonalnych bardzo cennych na dzisiejszym rynku pracy.

NAJNOWSZE
"Ziuk. Młody...
11 listopada 2018 r. w Telewizji Polskiej odbyła się...
Przed nami 7. edycja...
Już po raz siódmy w Biegu Pamięci Żołnierzy...
Krzysztof Iwaneczko...
Krzysztof Iwaneczko zaprezentuje utwory ze swojej...
Wyrób dziecku dowód
Nie czekaj do 18-tki, wyrób dziecku dowód osobisty już...
Przystanek poezja -...
28 lutego 2019 r. zapraszamy do Klubu "Piwnice" Centrum...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward