Data: 24-01-2019

"EkoWalentynki- czyli kochamy recykling"

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu w dniu 14 lutego rozpocznie realizację akcji pt. "EkoWalentynki- czyli kochamy recykling".

Dla Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Przemyślu będzie to już szósta edycja akcji (do akcji przyłączyliśmy się w 2013 roku), w którą aktywnie włączyły się również jednostki terenowe MCK w Cieszanowie i Przeworsku obecnie Jarosław oraz młodzież i wychowawcy 9-13 Hufca Pracy w Przemyślu.

Akcja prowadzona jest przy wsparciu i koordynacji głównego założyciela p. Dominika Dobrowolskiego znanego ekologa i podróżnika, który w swojej pracy kieruje się przesłaniem mówiącym o łączeniu różnych sfer tj. ekonomia, kultura czy sport z działaniami na rzecz ekologii.

Przedsięwzięcie to ma na celu edukację proekologiczną społeczności lokalnej a także promowanie postaw przedsiębiorczych poprzez, prowadzenie spotkań informacyjnych oraz zbiórki zużytych baterii.

Udział w akcji może wziąć każdy, szczególne zainteresowanie akcją wykazują współpracujące z OHP szkoły oraz stowarzyszenia.

Dzięki szerokiej promocji w mediach lokalnych do CEiPM w Przemyślu zgłasza się sporo osób prywatnych, dla których wizyta w naszej siedzibie będzie niejednokrotnie pierwszą lecz nie ostatnią.

W ramach akcji pracownicy CEiPM OHP w Przemyślu spotykają się z młodzieżą, aby wypromować działalność wolontarystyczną, która przynosi szerokie korzyści osobom aktywnie zaangażowanym poprzez kształtowanie cech interpersonalnych bardzo cennych na dzisiejszym rynku pracy.

NAJNOWSZE
110 Lecie powstanie...
W sobotę 7 września o godzinie 12:00 mecz Polonia...
II Festiwal Kawy w...
Już po raz drugi w Przemyślu, w unikatowej scenerii...
Kalendarz imprez...
6 września (piątek), godz. 11.00 Otwarcie wystawy...
Obchody 200-lecia...
Zarzecka społeczność zaprasza na wyjątkowe...
ANOTHER PINK FLOYD...
Już czas aby zaprosić na fantastyczne plenerowe...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward