Data: 24-01-2019

"EkoWalentynki- czyli kochamy recykling"

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu w dniu 14 lutego rozpocznie realizację akcji pt. "EkoWalentynki- czyli kochamy recykling".

Dla Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Przemyślu będzie to już szósta edycja akcji (do akcji przyłączyliśmy się w 2013 roku), w którą aktywnie włączyły się również jednostki terenowe MCK w Cieszanowie i Przeworsku obecnie Jarosław oraz młodzież i wychowawcy 9-13 Hufca Pracy w Przemyślu.

Akcja prowadzona jest przy wsparciu i koordynacji głównego założyciela p. Dominika Dobrowolskiego znanego ekologa i podróżnika, który w swojej pracy kieruje się przesłaniem mówiącym o łączeniu różnych sfer tj. ekonomia, kultura czy sport z działaniami na rzecz ekologii.

Przedsięwzięcie to ma na celu edukację proekologiczną społeczności lokalnej a także promowanie postaw przedsiębiorczych poprzez, prowadzenie spotkań informacyjnych oraz zbiórki zużytych baterii.

Udział w akcji może wziąć każdy, szczególne zainteresowanie akcją wykazują współpracujące z OHP szkoły oraz stowarzyszenia.

Dzięki szerokiej promocji w mediach lokalnych do CEiPM w Przemyślu zgłasza się sporo osób prywatnych, dla których wizyta w naszej siedzibie będzie niejednokrotnie pierwszą lecz nie ostatnią.

W ramach akcji pracownicy CEiPM OHP w Przemyślu spotykają się z młodzieżą, aby wypromować działalność wolontarystyczną, która przynosi szerokie korzyści osobom aktywnie zaangażowanym poprzez kształtowanie cech interpersonalnych bardzo cennych na dzisiejszym rynku pracy.

NAJNOWSZE
Nowe połączenia PKP...
PKP Intercity rozszerza siatkę połączeń...
Kalendarz imprez...
2 maja (czwartek), godz. 18.00 Koncert Wiosenny chóru...
PLUSZAKI DLA AUTYZMU
RUSZAMY Z KOLEJNĄ AKCJĄ Tym razem wspólnie z...
Kwiecista droga,...
W kalendarzu pojawia się coraz więcej dni, które są...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward