Data: 24-06-2019

Znamy datę tegorocznej edycji BIKE TOWN!

Na konferencji prasowej (19 czerwca) Prezydent Wojciech Bakun i Prezes Fundacji "Azymut" Waldemar Hryniszyn oficjalnie ogłosili termin tegorocznej edycji Festiwalu Rowerowego BIKE TOWN Przemyśl. Wszyscy miłośnicy downatownu, downhilla i dirtu powinni sobie zarezerwować czas na weekend 17 - 18 sierpnia, aby zobaczyć zawodników biorących udział w tych ekstremalnych dyscyplinach rowerowych.

Ustaliliśmy z organizatorem - Fundacją "Azymut", że BIKE TOWN będzie prawdopodobnie na stałe przeniesiony na termin sierpniowy. Da nam to więcej czasu w danym roku na przygotowanie imprezy i możliwość pozyskania sponsorów, a pewnie także nieco pewniejszą pogodę - poinformował Prezydent Wojciech Bakun mówiąc o nowym, innym niż dotychczas terminie organizacji Festiwalu.

Waldemar Hryniszyn przedstawił ramowy program dwóch dni Festiwalu, zapowiadając także niespodzianki, które będą czekały na widzów w tym roku. Wspominając początkową decyzję o odwołaniu BIKE TOWN, opowiedział o wielkiej społecznej reakcji na nią:

- Po ogłoszeniu informacji, że odwołujemy w tym roku Festiwal, ruszyła w internecie lawina, dostaliśmy niesamowity odzew od naszych fanów. W ciągu 24 godzin 40 tysięcy fanów przeczytało naszą informację i dostaliśmy masę pozytywnych informacji zwrotnych z deklaracją wsparcia i pomocy. Dało nam to naprawdę dużo energii do dalszej pracy i organizacji tego Festiwalu. Festiwal stał się więc też wydarzeniem społecznym, a odzew ze strony jego fanów nierzadko wiązał się także z konkretnym wsparciem finansowym tego najważniejszego wydarzenia widowiskowo - sportowego i wizerunkowego w Przemyślu.


Czego możemy się więc spodziewać na tegorocznym Festiwalu Rowerowym BIKE TOWN Przemyśl 2019?

Sobota 17 sierpnia 2019

Downtown
Whip contest
Koncerty organizowane przez Stowarzyszenie Zmienimy Przemyśl
Niedziela 18 sierpnia 2019

Downhill
Szkolenia z techniki jazdy na rowerze
FMB Dirt
Szczegóły będziemy poznawać w miarę zbliżania się terminu organizacji Festiwalu, prosimy o polubienie i śledzenie profilu FB Bike Town Przemyśl, a także naszych profili Miasto Przemyśl oraz Miejski Serwis Informacyjny.

Zapraszamy i do zobaczenia 17-18 sierpnia!

NAJNOWSZE
630 lat temu Przemyśl...
...W troskliwości naszej, starając się o to, by miasto...
Przekazanie nowego...
7 października 2019 r. w Orzechowcach odbyła się...
Wybory parlamentarne 2019
Wybory parlamentarne 2019 już w tę niedzielę (13...
Zamkowe Zaduszki -...
Organizowane co roku przez Przemyskie Centrum Kultury i...
Kolejny triumf...
Badmintoniści wrócili z VII Podkarpackiego Turnieju...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward