Data: 15-09-2019

Uwaga! Niedługo rusza casting do serialu Erynie w Przemyślu.

Poszukiwani statyści z Przemyśla (i nie tylko) !!!

Agencja Aktorska EDWIN FILM z Wrocławia poszukuje statystów z Przemyśla (i okolic) do udziału w serialu "ERYNIE" w reżyserii Borysa Lankosza. Film produkowany jest przez MEDIABRIGADE z Wrocławia.

Serial "Erynie" oparty jest na podstawie książki Marka Krajewskiego. Emitowany będzie na antenie TVP. Część zdjęć realizowana będzie w Przemyślu, dlatego poszukujemy statystów i statystów Epizodystów z Przemyśla i okolicy. Zdjęcia będą realizowane w październiku tego roku. Casting poprowadzi Edwin Bażański, reżyser obsady i właściciel Agencji Aktorskiej EDWIN FILM.

Kogo szukamy?
? Osób w wieku od 6 do 70 lat. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia! Każdą chętną osobę zapraszamy do Statystowania! Jednak z uwagi na to, iż w castingu wyłaniani będą statyści do filmu wojennego, kandydaci nie mogą posiadać: współczesnych fryzur (m.in. pasemek), piercingu, tuneli w uszach, tipsów, tatuaży w widocznych miejscach itp.

W Przemyślu realizowane będą sceny w ekskluzywnej restauracji, do której będą potrzebni eleganccy statyści w wieku 30-50 lat, sceny z udziałem dzieci (6-12 lat) i rodziców (25-45 lat) z wyższych sfer, a także sceny z udziałem przechodniów w KAŻDYM wieku oraz klasy robotniczej w wieku 20-60 lat.

CASTING (zapisy do bazy statystów) odbędzie się w dniach 30 września i 1 października - w godzinach od 10.00 do 18.00 - w Centrum Kulturalnym w Przemyślu (ul. Konarskiego 9).

Podczas castingu wypełnicie Państwo ankietę statysty, w której poprosimy o podanie swoich danych kontaktowych, wymiarów (centymetry przygotujemy) oraz wykonamy Państwu fotografie do bazy statystów.

Zapraszamy!

Agencja Aktorska EDWIN FILM

71 780 50 59 (od 9.00 do 17.00)

71 780 59 27 (od 9.00 do 17.00)

www.casting.wroc.pl
Miejscem akcji serialu jest Lwów i Wrocław, a detektywa Eberharda Mocka zastąpi Edward Popielski.

We Lwowie wybuchła panika. Żadne dziecko nie może już być bezpieczne...

W maju 1939 roku w strasznych męczarniach ginie mały chłopiec. Zbrodnia jest potworna. Kim będzie następna ofiara? Całe miasto liczy na pomoc komisarza Edwarda Popielskiego. Jednak komisarz nie chce przyjąć sprawy. Nie tym razem. Nie wie jeszcze, że został do tego wybrany. Przez mordercę. Przez Erynie, boginie zemsty. Przez przeznaczenie...

NAJNOWSZE
Bardzo Młoda Kultura...
Centrum Kulturalne w Przemyślu informuje, że po ponad...
Oddają siebie w...
Co roku 14 czerwca na całym świecie...
26 Kobieta idealna w...
Uwaga! Z uwagi na zagrożenie koronawirusem, spektakl...
Koronawirus na...
Od 18 maja będziemy mogli: - skorzystać z usług...
Filmowcy do kamer,...
Centrum Kulturalne w Przemyślu ogłasza konkurs filmowy...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward