Data: 23-08-2020

Rywalizuj o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Trening przed wrześniową Rywalizacją o Puchar Rowerowej Stolicy Polski zakończył się w ostatnią niedzielę, a przemyślanie, jak można było się domyślać, byli bardzo widoczni w tej zabawie. Kilkakrotnie indywidualnie rowerzyści z Przemyśla "wykręcali" najdłuższe tygodniowe przejazdy, jako miasto również uplasowaliśmy się na wysokim, szóstym miejscu. Teraz czas na przygotowania do właściwej rywalizacji i wierzymy, że pójdzie nam co najmniej równie dobrze, chociaż konkurencja będzie jeszcze większa, ponieważ do pucharu zgłosiło się już 40 miast.

Zanim przyjdzie 1 września i rozpoczęcie Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski jesteśmy winni kilka słów wyjaśnienia od strony organizacyjnej. Od dzisiaj (środa, 19 sierpnia) istnieje już możliwość zapisywania się do właściwej Rywalizacji, ale co ważne: osoby, które były zapisane do Treningu, nie muszą się ponownie do niej zapisywać. Można już również tworzyć grupy w ramach Miasta, podobnie jak w ubiegłym roku, co zapewni dodatkowe emocje rowerzystom.

Zmienia się w stosunku do zakończonego treningu także przelicznik na podstawie, którego będą przyznawane punkty dla miast w Rywalizacji. Punkty będą przeliczane według wzoru, w którym przejechany dystans będzie dzielony przez liczbę mieszkańców i mnożony przez przelicznik wynoszący w tym przypadku "1000"

Liczba mieszkańców danego Organizatora Lokalnego, czyli miasta, dla którego zbierane są punkty jest liczona na podstawie danych GUS z czerwca 2019 r. roku.

A więc do dzieła! Przypominamy jeszcze tylko jak można zapisać się do Rywalizacji.

NAJNOWSZE
III Charytatywny Rajd...
III Charytatywny Rajd Rowerowy "Jedziemy dla Reni". Nie...
20. Przemyski Festiwal...
Wielcy ludzie świata kultury i sztuki, znane nazwiska...
Utrudnienia w ruchu...
W najbliższą niedzielę, 20 września br. w Przemyślu...
Poznajmy zwycięzców...
Wielkimi krokami zbliża się czternasta edycja Festiwalu...
Noc Księgarń
To będzie jedna z najpiękniejszych nocy w roku! Noc...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward