Data: 05-12-2020

Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy - w formie tradycyjnej i on-line! Rozpoczynamy zapisy dla sprzedawców.

Na przekór temu, że nasze życie w ostatnim czasie całkowicie zdominowała pandemia, a wraz z jej nastaniem musieliśmy odsunąć do kąta wiele ważnych spraw, pragniemy mimo wszystko (choć z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa) zaprosić Państwa - mieszkańców naszego miasta - do udziału w dorocznym JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM.


Niech ten szczególny okres Świąt Bożego Narodzenia nie zakryją maski obojętności, rezygnacji i czekania na lepszy czas. W tym roku szczególnie potrzebujemy wszyscy wsparcia, jedności i życzliwości dla drugiego człowieka - tego wszystkiego, co niesie ze sobą magia najpiękniejszych ze świąt.

Sprostać wszystkim, dość mocno wyśrubowanym restrykcjom nie było łatwo, mimo to Prezydent Miasta wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Przemyślu podjęli się tego - mamy nadzieję - lubianego i oczekiwanego przez Państwa przedsięwzięcia. Już 17, 18, 19 i 20 grudnia w sercu naszego miasta po raz kolejny staną bajecznie przystrojone stragany, na których znajdziecie przeróżne cudeńka - szopki, bombki choinkowe, wigilijne dekoracje i stroiki, wyroby rękodzielnicze, biżuterię, szkło, kalendarze, miody i choinki. Niestety, ze względu na wytyczne inspektora sanitarnego, nie będzie możliwa sprzedaż świątecznych przysmaków - pierogów, uszek, domowych ciast, ciasteczek, wędlin, serów, ryb czy grzańców. Wierzymy jednak, iż przygotowana przez nas oferta nie tylko zachwyci odwiedzających jarmark, ale będzie również znakomitym pretekstem do tak ważnego - zwłaszcza w tym szczególnym okresie - czynienia dobra. Tegoroczne wydarzenie tworzymy też (a może przede wszystkim) po to, by wspomóc lokalnych przedsiębiorców i rękodzielników.

ZAPRASZAMY NA RYNEK STAREGO MIASTA
Czwartek 17 grudnia, w godzinach od 10-19
Piątek 18 grudnia, w godzinach od 10-19
Sobota 19 grudnia, w godzinach od 10-19
Niedziela 20 grudnia, w godzinach od 10-19

Gorąco zachęcamy wystawców, artystów, rękodzielników i sklepikarzy z Przemyśla oraz z powiatu przemyskiego, którzy w swojej ofercie mają: bombki choinkowe, szopki, stroiki, wyroby ceramiczne, wyroby z siana, słomy, drewna, świece, szkło, biżuterię, świąteczne upominki, kartki, kalendarze i choinki oraz inne przedmioty związane z tematyką zimy i Świąt Bożego Narodzenia, do zgłaszania chęci uczestnictwa w tegorocznej imprezie.

Zapraszamy do kontaktu:

Urząd Miejski w Przemyślu

Wydział Promocji i Kultury

tel.: 16 678 54 84

Wypełnione formularze zgłoszeniowe prosimy wysyłać na adres: pr@um.przemysl.pl

DO POBRANIA:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.docx
REGULAMIN JARMARKU BOŻONARODZENIOWEGO.docx


NAJNOWSZE
Konkurs z okazji Dnia...
WYGRAJ KARTY PODARUNKOWE W KONKURSIE Z OKAZJI DNIA BABCI...
Turniej Piłkarski...
Mimo mroźnej aury najmłodsi przemyscy futboliści nie...
Konkurs fotograficzny...
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK jest...
Kolejny etap...
Rozpoczął się proces powszechnych szczepień przeciw...
Ferie on-line z Muzeum
Jak co roku Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej zaprasza...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward