Data: 26-01-2021

Juniorzy Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl Mistrzami Podkarpacia.

Przemyśl gospodarzem turnieju 1/16 Mistrzostw Polski od 5 do 7 lutego

Juniorzy Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl Mistrzami Podkarpacia. 21 stycznia odnieśli wyjazdowe zwycięstwo z drużyną SPR Stali Mielec. Drużyna prowadzona przez trenera Piotra Kroczka pokonała rywali 37:28 (17:16), co było równoznaczne z zapewnieniem sobie (po raz kolejny) tytułu Mistrzów Podkarpacia w kategorii juniorów.

Kibiców z nadsańskiego miasta zapewne ucieszy również wiadomość, iż w dniach od 5 do 7 lutego br. nasze miasto będzie gospodarzem turnieju 1/16 Mistrzostw Polski na szczeblu centralnym. Więcej szczegółów na temat wydarzenia podamy Państwu już niebawem.

Ale to nie koniec dobrych wieści z życia przemyskiej piłki ręcznej...

Władze Orlen Upstream SRS Przemyśl poinformowały, że w drugiej rundzie sezonu 2020 - 21 barwy naszej ekipy reprezentować będzie Daniel Dutka.


Popularny "Dudi" jest doskonale znany wszystkim, którzy z uwagą śledzą poczynania przemyskich piłkarzy ręcznych. Występował on w naszym zespole w ubiegłym roku (na zasadzie wypożyczenia z SPR Stali Mielec). Co więcej - Daniel Dutka jest jednym z tych zawodników, który miał spory wkład w zajęcie przez Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl drugiego miejsca w pierwszej lidze gr. C w niedokończonym z powodu wprowadzenia stanu epidemii sezonie 2019 - 2020.


- Jesteśmy przekonani, że transfer definitywny Daniela, pomoże nam w walce o miejsce dające awans do Ligi Centralnej w przyszłym sezonie - powiedział prezes Orlen Upstream SRS Czuwaj Przemyśl. - Daniel będzie występować z numerem 33 - dodał Robert Skawiński

Mamy nadzieję, że "33" okaże się szczęśliwa nie tylko dla samego Daniela Dutki, ale i całego zespołu Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl. Mocno trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa naszych Gladiatorów i życzymy im oraz ich młodszym kolegom z Auto-Moto-Fan SRS Przemyśl, aby ten rok był pełny takich wspaniałych - a może i jeszcze lepszych - wiadomości! Powodzenia!

NAJNOWSZE
Masz problem? Zadzwoń...
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Przemyślu przy...
Rozpoczął się...
1 kwietnia 2021 r rozpoczął się Narodowy Spis...
Złoto, srebro i brąz...
26 marca na trasach przy stadionie w Kolbuszowej...
UWAGA! Zmiana...
Gmina Miejska Przemyśl jako organizator publicznego...
Czy wiecie, że...
Czy wiecie, że Centrum Kulturalne w tym roku świętuje...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward