Data: 11-05-2021

Nowy Kierownik Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach

W wyniku powtórzonego konkursu na Kierownika Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt stanowisko to objęła Pani Joanna Puchalska-Tracz. Tym samym dotychczasowy szef jednostki Przemysław Grządziel na własną prośbę z dniem 1 maja przestał pełnić swoje obowiązki.

Przemysław Grządziel przez prawie 6 lat kierowania Schroniskiem, jak sam mówił "dla Bezcennych Zwierząt", zmienił całkowicie oblicze tego miejsca. Pomimo trudnych warunków pracy, udało mu się nie tylko zadbać o estetykę, ale przede wszystkim zadbać o godne warunki życia dla psów i kotów, które tam przebywają. Dzięki zaangażowaniu i wiedzy zadbał o właściwą promocję adopcji zwierząt i ustalił jasne zasady przekazywania ich nowym właścicielom. Wiarygodne i przemyślane działania na rzecz poprawy bytowania podopiecznych Schroniska pozwoliły na przeprowadzenie niezbędnych inwestycji i zmobilizowały wielu darczyńców. Równie istotne było także zadbanie o właściwą opiekę weterynaryjną i współpraca z przemyskimi lecznicami. Każde ze zwierząt, które miał pod swoją opieką, znał i okazywał to co najważniejsze u opiekuna psa, czy kota - serce.

Niestety pomimo propozycji, aby swoje umiejętności, wiedzę i zaangażowanie wykorzystał nadal pracując na innym stanowisku w samorządzie, zdecydował się na wybór innej drogi kariery zawodowej. Dziękujemy mu za wszystkie lata pracy na stanowisku Kierownika Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Mamy przekonanie, że jego wysiłek i zaangażowanie jeszcze długo będą procentować w pracy jego następcy i w samym Schronisku.

NAJNOWSZE
Zapraszamy na XVI...
Po ponad roku pandemii i zrozumiałych z tego względu...
42. Ogólnopolski...
Zapraszamy na 42. Ogólnopolski Festiwal Kapel Folkloru...
III Edycja Akcji...
III Edycja Akcji Krwiodawstwa pod nazwą "Mieszkańcy...
Półkolonia letnia w...
Młodzież dopiero wróciła do nauki stacjonarnej, ale...
Kolejny Przystanek...
Zapraszamy na kolejny "Przystanek Poezja", cykliczną...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward