Data: 11-05-2021

Nowy Kierownik Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach

W wyniku powtórzonego konkursu na Kierownika Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt stanowisko to objęła Pani Joanna Puchalska-Tracz. Tym samym dotychczasowy szef jednostki Przemysław Grządziel na własną prośbę z dniem 1 maja przestał pełnić swoje obowiązki.

Przemysław Grządziel przez prawie 6 lat kierowania Schroniskiem, jak sam mówił "dla Bezcennych Zwierząt", zmienił całkowicie oblicze tego miejsca. Pomimo trudnych warunków pracy, udało mu się nie tylko zadbać o estetykę, ale przede wszystkim zadbać o godne warunki życia dla psów i kotów, które tam przebywają. Dzięki zaangażowaniu i wiedzy zadbał o właściwą promocję adopcji zwierząt i ustalił jasne zasady przekazywania ich nowym właścicielom. Wiarygodne i przemyślane działania na rzecz poprawy bytowania podopiecznych Schroniska pozwoliły na przeprowadzenie niezbędnych inwestycji i zmobilizowały wielu darczyńców. Równie istotne było także zadbanie o właściwą opiekę weterynaryjną i współpraca z przemyskimi lecznicami. Każde ze zwierząt, które miał pod swoją opieką, znał i okazywał to co najważniejsze u opiekuna psa, czy kota - serce.

Niestety pomimo propozycji, aby swoje umiejętności, wiedzę i zaangażowanie wykorzystał nadal pracując na innym stanowisku w samorządzie, zdecydował się na wybór innej drogi kariery zawodowej. Dziękujemy mu za wszystkie lata pracy na stanowisku Kierownika Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Mamy przekonanie, że jego wysiłek i zaangażowanie jeszcze długo będą procentować w pracy jego następcy i w samym Schronisku.

NAJNOWSZE
Podaruj znicz na Kresy.
Zapraszamy do właczenia się w zbiórkę zniczy, które...
Zbiórka zniczy....
Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu...
Zapraszamy na...
Przemyska Biblioteka Publiczna im. Ignacego Krasickiego...
Edukacja i zabawa
26 sierpnia 2021 r., na zaproszenie Ruchu Apostolstwa...
Odpust parafialny w...
19 września 2021 r. z racji...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward