Data: 21-09-2022

Za nami piknik rodzinny Wolni od uzależnień

Za nami piknik rodzinny "Wolni od uzależnień"

W niedzielę 28 sierpnia 2022 r. na terenie parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radymnie odbył się piknik rodzinny.
 
Wydarzenie otworzył gospodarz ks. proboszcz Kazimierz Piwowar oraz pomysłodawca pikniku burmistrz Mieczysław Piziurny. Obaj, życząc zgromadzonym dobrej zabawy podkreślali, że piknik ma na celu uwrażliwienie mieszkańców Radymna na zagadnienia uzależnień i promuje aktywne formy spędzania wolnego czasu.

  I rzeczywiście atrakcji nie brakowało. Wszyscy, którzy zdecydowali się spędzić popołudnie ostatniej wakacyjnej niedzieli na przykościelnym placu mieli okazję uczestniczyć w warsztatach tworzenia makram i wspaniałych kompozycji kwiatowych, czy odwiedzić stanowisko Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, gdzie, oprócz aktywności z udziałem alkogogli można było skorzystać z doświadczenia specjalistki ds. uzależnień i uzyskać poradę w tym względzie. Swoimi pracami chwalili się też seniorzy z miejskiego klubu seniora, a prawdziwą furorę zrobiło stoisko z wypiekami przedstawicielek Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. Na tym, jednak  oferta organizatorów imprezy na rodzinną rozrywkę się nie wyczerpała: na terenie imprezy rozegrano zawody sportowe, rozstawiono dmuchany plac zabaw, a kulminacyjnym punktem wieczoru była loteria z wartościowymi, promującymi zdrowy tryb życia, nagrodami.
 
Nie wolno też zapomnieć, że ważnym elementem pikniku była muzyka. Wiele emocji wzbudził występ gwiazdy wieczoru Magdy Anioł, która zachwyciła swoimi najbardziej znanymi przebojami oraz utworami z najnowszej płyty Odmawiam. Publiczność porwał też bardzo energetyczny i nastrojowy koncert diakonii Od.Nowa.
 
Tekst Bartłomiej Pacek, zdjęcia Zdzisław Wójcik

NAJNOWSZE
Nominacja do tytułu...
Zapraszam do głosowania na pana Zdzisława Wójcika. Oto...
Spotkanie z prezesem
30 listopada 2022 roku w Publicznym Katolickim Liceum...
Kalendarz wydarzeń -...
Zapraszamy mieszkańców i wszystkich odwiedzających...
Bezpłatne konsultacje...
Odchudzanie z dietetykiem w parze! Skorzystaj z...
Wizualizacja Centrum...
Jednym z pomysłów, jakie w najbliższym planujemy...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward