Data: 05-09-2023

I FESTIWAL PIOCIESZNY w Centrum Kulturalnym w Przemyślu czeka na POCIECHY!

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że w Centrum Kulturalnym w Przemyślu w dniach 14-17 września 2023 r. odbędzie się I Festiwal Pocieszny. Nasze wydarzenie to nowa inicjatywa kulturalno-artystyczna skierowana do najmłodszych dzieci w wieku 0-6/7 lat często potocznie nazywanych pociechami - stąd nazwa naszego wydarzenia.
W ciągu czterech dni Festiwalu odbędzie się szereg wydarzeń związanych z różnymi dziedzinami: teatrem, muzyką, literaturą i filmem. W programie Festiwalu znajdą się inicjatywy edukacyjne i wartościowe będące przeciwwagą dla fali komercyjnych zjawisk w popkulturze kierowanych do najmłodszych. Festiwal ma zaciekawić, oswoić i uwrażliwić najmłodsze dzieci na różne zjawiska kulturowe w formie dostosowanej do ich możliwości percepcyjnych oraz pokazać, że instytucja kultury jest miejscem przyjaznym i otwartym.

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach Festiwalu jest bezpłatny - obowiązują bezpłatne wejściówki do odebrania w Kasie Centrum Kulturalnego w Przemyślu (czynna od wtorku do niedzieli w godzinach 14:00-20:00). Podczas każdego z wydarzeń niezbędna jest obecność rodzica/opiekuna dla dziecka, który również pobiera wejściówkę.

Aby ułatwić udział w Festiwalu rodzicom NAJNAJÓW korzystających jeszcze z pieluszek, dostępne będą przewijaki, a na wszystkich małych gości będzie czekać specjalnie przygotowana na tę okazję festiwalowa ścianka do wykonywania pamiątkowych zdjęć!

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej CK: Centrum Kulturalne w Przemyślu - Instytucja Kultury Województwa Podkarpackiego - I Festiwal Pocieszny (przemysl.pl)
oraz w wydarzeniu na facebooku:
I Festiwal Pocieszny | Facebook
Projekt pn. I Festiwal Pocieszny dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023.

NAJNOWSZE
Loteria...
2-21 PAŹDZIERNIKA | ZAKUPY I W DROGĘ! URODZINOWA...
Październik w...
Szanowni Państwo! Przemyski Klub Podróżnika przy...
Kalendarz imprez i...
Chociaż o wakacjach i imprezach plenerowych już trochę...
XI. Bieg Wyganiamy Raka
To była inicjatywa nieodżałowanego dra Jana...
Sklep społeczny w...
Idea otwarcia sklepu społecznego w Przemyślu pojawiła...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward