Data: 27-09-2023

Spotkanie z grupą "Oczarowani Słowem, Obrazem, Melodią" w CK

Centrum Kulturalne w Przemyślu zaprasza na spotkanie z poetami z niezwykłej facebookowej Artystycznej Grupy "Oczarowani Słowem, Obrazem, Melodią". 30 września o godz. 17.00 w ramach cyklicznego "Wieczoru z Poezją", który organizuje Centrum Kulturalne w Przemyślu swoje wiersze umieszczone w Antologii zaprezentują zaproszeni Autorzy. Spotkanie piosenkami ubarwi Jerzy Markowicz oraz multimedialna prezentacja zdjęć przyrody w jesiennych barwach autorstwa Ewy Nuckowskiej-Semko.


Podczas "WIECZÓRU Z POEZJĄ" w Klubie "Piwnice" Centrum Kulturalnego w Przemyślu będą promować, już szóstą antologię poezji "Oczarowanych", tym razem poświęconą tematyce jesiennej, którą zatytułowano "Paletą jesiennych barw oczarowani".

Prężnie działająca w świecie wirtualnym Grupa istnieje od kwietnia 2020 r., liczy obecnie ponad 1850 osób z całej Polski, których połączyły wspólne pasje, a przede wszystkim miłość do Bieszczad i do sztuki. Należą do niej poeci, fotografowie, malarze, rzeźbiarze, muzycy - kompozytorzy oraz twórcy rzemiosła artystycznego. Administratorkami grupy są: Maria Cenar (Kiełt) z Jarosławia i Ewa Nuckowska-Semko z Przemyśla. Obie panie będą gospodyniami poetyckiego wieczoru.

Na stronach antologii "Paletą jesiennych barw oczarowani" , pięknie wydanej przez koszalińskie Wydawnictwo KryWaj, znajdują się wiersze, zdjęcia i noty biograficzne 26 autorów, pośród których są również poeci z Podkarpacia m.in: Maria Cenar (Kiełt), Iwona Data, Krzysztof Janczyk, Ewa Kieć, Magdalena Kondracka, Klaudia Korytkowska, Helena Łuszcz-Rojek, Ewa Nuckowska- Semko, Marek Orłowski, Grażyna Spodar, Jadwiga Szatała, Katarzyna Tercha-Frankiewicz, Łucja Wiszlańska.

NAJNOWSZE
Odsłonięcie pomnika...
Kapitan Henryk Jaskuła, Honorowy Obywatel Miasta...
Jarmark...
Zapraszamy na Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy,...
ZAGŁOSUJ na Szkołę...
Szanowni Mieszkańcy Przemyśla, Mamy wyjątkową...
XXIII Międzynarodowy...
PROGRAM: 4 - 6 grudnia 2023  POLSKO -...
2 GRUDNIA | MIKOŁAJ Z...
HO! HO! HO! W najbliższą sobotę, 2 grudnia, dla...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward