Data: 01-12-2023

2 GRUDNIA | MIKOŁAJ Z WYPIEKAMI! SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM I ŚWIĄTECZNE WARSZTATY W GALERII SANOWA

HO! HO! HO!

W najbliższą sobotę, 2 grudnia, dla wszystkich dzieci, tych dużych i tych małych, Galeria Sanowa organizuje spotkanie ze Świętym Mikołajem i jego Świtą! W godz. 12:00-17:00 na pasażu przy wejściu głównym do  galerii na najmłodszych czekać będzie rozrywka pełna magii, świątecznych animacji, konkursów z upominkami oraz gier, które z pewnością wywołają uśmiechy na twarzach dzieci. Szykuje się zatem dzień pełen słodkości i wspólnej zabawy! Będzie to też świetna okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem.

Oprócz spotkania z Mikołajem przygotowaliśmy dla najmłodszych warsztaty dekoracji świątecznych pierniczków, podczas których dzieci, używając jadalnych koralików, kolorowych posypek i lukrów, będą miały okazję stworzyć swojego niepowtarzalnego piernikowego ludzika. Własnoręcznie ozdobione pierniki dzieci będą mogły zabrać ze sobą do domu lub zjeść ze smakiem na miejscu. Na małych artystów czekać również będą warsztaty tworzenia tradycyjnych ozdób choinkowych oraz warsztaty, podczas których zaprosimy najmłodszych do wspólnego napisania/narysowania listu do Św. Mikołaja.

To nie koniec atrakcji! W tym dniu odbędzie się jubileuszowy, dziesiąty już Świąteczny Bieg Mikołajów, organizowany przy współpracy z Przemyskim Klubem Biegacza. Bieg jest otwarty dla wszystkich - jedynym warunkiem udziału jest odpowiedni strój, oczywiście mikołajowy! Uczestnicy ścigać się będą dookoła galerii, a każdy z nich otrzyma czapkę Mikołaja z naszym logo. Start biegu o godz. 15.00 przed wejściem głównym do galerii.

Więcej szczegółów na www.galeriasanowa.pl

NAJNOWSZE
Brązowi medaliści...
Wczoraj, tj. 20 lutego br. drużyna Eurobusu UKS Orlik...
Magiczne pomaganie!
Już w sobotę, 24 lutego serdecznie zapraszamy...
Muzealne spotkania z...
Od wiosny bieżącego roku Muzeum Narodowe Ziemi...
"Apetyt na czereśnie"...
10 marca 2024 r. godz. 18.00 - "APETYT NA CZEREŚNIE"...
Maksym Rzemiński -...
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK zaprasza na...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward