Data: 28-03-2018

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY - ŚWIĘTO PIEROGA 2018

Od 2006 roku Wójt Gminy Przemyśl wraz z Radą Gminy Przemyśl oraz przedstawicielami organizacji pozarządowych są organizatorami plenerowej imprezy integracyjnej pod nazwą "Święto Pieroga". Impreza skierowana jest do mieszkańców Gminy Przemyśl i Ziemi Przemyskiej.

Z doświadczenia zebranego z lat poprzednich możemy z całą pewnością uznać, iż wydarzenie to cieszy się dużym zainteresowaniem i wysoką frekwencją. Impreza stała się jednym z ważniejszych wydarzeń kulturalno-społecznych Ziemi Przemyskiej.

W 2018 roku "XII Święto Pieroga w Gminie Przemyśl" odbędzie się w niedzielę 1 lipca na stadionie sportowym w Ostrowie, w godzinach od 15.00 do 1.00 dnia następnego. W programie zaplanowano szereg atrakcji skierowanych zarówno do dzieci jak i dorosłych. Imprezę uatrakcyjni koncert - gwiazdy wieczoru oraz zabawa taneczna przy zespole muzycznym.
Pragniemy zaprosić punkty gastronomiczne, wystawców, handlowców, artystów, rękodzielników oraz inne podmioty do zgłaszania chęci uczestnictwa w tegorocznej edycji tego wydarzenia.

Oferty należy składać do dnia 27 kwietnia 2018 r. osobiście w Urzędzie Gminy Przemyśl (II p. sekretariat) lub drogą elektroniczną na adres: a.boratyn@gminaprzemysl.pl

W ofercie należy podać asortyment stoiska, zapotrzebowanie na zabezpieczenie energii elektrycznej oraz powierzchnię jaką będzie zajmowało stoisko. Konieczne jest załączenie niezbędnych pozwoleń i atestów.
Informacje dla zainteresowanych od 8:00 do 15:00 w Urzędzie Gminy Przemyśl lub pod numerem telefonu: 16 670 48 00.
W przypadku dużej ilości zgłoszeń, zastrzegamy sobie prawo wyboru propozycji najatrakcyjniejszych dla charakteru imprezy.

NAJNOWSZE
ZUS zaprasza...
Zakład Ubezpieczeń Społecznych ogłasza nabór...
Ponad 6 kg koralowca...
Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej, w...
Sukces Koralika we...
Z czterema nagrodami powrócił Zespół Taneczny...
Wybierz się na 2....
Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej już po raz drugi...
Kino Letnie na Rynku...
Już od 14 lipca, co sobotę (przez całe lato!) czekamy...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward