Data: 28-03-2018

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY - ŚWIĘTO PIEROGA 2018

Od 2006 roku Wójt Gminy Przemyśl wraz z Radą Gminy Przemyśl oraz przedstawicielami organizacji pozarządowych są organizatorami plenerowej imprezy integracyjnej pod nazwą "Święto Pieroga". Impreza skierowana jest do mieszkańców Gminy Przemyśl i Ziemi Przemyskiej.

Z doświadczenia zebranego z lat poprzednich możemy z całą pewnością uznać, iż wydarzenie to cieszy się dużym zainteresowaniem i wysoką frekwencją. Impreza stała się jednym z ważniejszych wydarzeń kulturalno-społecznych Ziemi Przemyskiej.

W 2018 roku "XII Święto Pieroga w Gminie Przemyśl" odbędzie się w niedzielę 1 lipca na stadionie sportowym w Ostrowie, w godzinach od 15.00 do 1.00 dnia następnego. W programie zaplanowano szereg atrakcji skierowanych zarówno do dzieci jak i dorosłych. Imprezę uatrakcyjni koncert - gwiazdy wieczoru oraz zabawa taneczna przy zespole muzycznym.
Pragniemy zaprosić punkty gastronomiczne, wystawców, handlowców, artystów, rękodzielników oraz inne podmioty do zgłaszania chęci uczestnictwa w tegorocznej edycji tego wydarzenia.

Oferty należy składać do dnia 27 kwietnia 2018 r. osobiście w Urzędzie Gminy Przemyśl (II p. sekretariat) lub drogą elektroniczną na adres: a.boratyn@gminaprzemysl.pl

W ofercie należy podać asortyment stoiska, zapotrzebowanie na zabezpieczenie energii elektrycznej oraz powierzchnię jaką będzie zajmowało stoisko. Konieczne jest załączenie niezbędnych pozwoleń i atestów.
Informacje dla zainteresowanych od 8:00 do 15:00 w Urzędzie Gminy Przemyśl lub pod numerem telefonu: 16 670 48 00.
W przypadku dużej ilości zgłoszeń, zastrzegamy sobie prawo wyboru propozycji najatrakcyjniejszych dla charakteru imprezy.

NAJNOWSZE
Zapisy do XIX edycji...
Arkadiusz Milik: Udział w tym turnieju to szansa na...
PRZYŁĄCZ SIĘ, LICZY...
Przemyśl to jedno z 21 miast i gmin, w których Polska...
Nauka może być...
Uśmiechy, radosne barwy i chemiczne eksperymenty...
1. Rodzinny Piknik...
Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe "Róża Wiatrów"...
Zaczynamy wielkie...
W najbliższą niedzielę, 23 września o godzinie 11.00...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward