Data: 19-07-2018

ZESPÓŁ Z JAROSŁAWIA WICEMISTRZEM EUROPEJSKIEGO TURNIEJU PIŁKARSKIEGO O-I

Jarosław, lipiec 2018 r. - Kobiecy zespół z huty w Jarosławiu świetnie poradził sobie z konkurentami i zajął drugie miejsce w międzynarodowym turnieju piłkarskim O-I.

Wydarzenie jest rozgrywane co roku, a organizatorem jest wiodący na świecie producent szkła. Tegoroczna edycja odbyła się Estonii i zgromadziła 300 graczy z 11 krajów. W męskim konkursie wzięło udział 18 drużyn, a zwycięstwo wywalczył zespół z Niemiec. W rywalizacji kobiet wzięło udział 9 zespołów. Reprezentacja pań z Jarosławia zajęła drugie miejsce. Na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna z Holandii

Dla nas te zawody to przede wszystkim świetna okazja do integracji. Udało nam się zbudować doskonałą atmosferę. Mimo że podczas turnieju rywalizowały reprezentacje zakładów z całej Europy, mogliśmy poczuć się jak jedna drużyna. Dla mnie ogromną wartością jest to, że dzięki regularnym treningom w ramach naszej drużyny, kształtuję w sobie motywację i wytrwałość,
a także umiejętność dążenia do celu i pokonywania swoich słabości. Tegoroczny świetny wynik napędza cały nasz zespół - deklaruje Monika Falandysz, Manager ds. Komunikacji, uczestniczka turnieju. 

Piłka nożna jednoczy ludzi niezależnie od tego, na jakim stanowisku w firmie pracują. Zespół z Jarosławia, podobnie jak inne drużyny, na co dzień zajmuje się rożnymi obszarami w firmie - od kontroli jakości, poprzez produkcję, do zarządzania.

W O-I dążymy do tego, aby nasze zakłady były doskonałym miejscem pracy. Oprócz oferowanych przez nas możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń, wydarzenia takie jak turniej piłkarski O-I zapewniają pracownikom szansę wyjścia poza ich codzienną rolę i czerpanie przyjemności z przyjaznej rywalizacji ze swoimi międzynarodowymi kolegami - powiedział Michael Prechtl, Country Group Executive North / Central Europe.

Jako wydarzenie promujące globalną pracę zespołową, każdy konkurs jest organizowany przez wolontariuszy reprezentujących zwycięzców z ostatnich lat. W tym roku estońscy organizatorzy otrzymali ogromne wsparcie od polskiego zespołu, gospodarza spotkania
w 2017 roku.

Cieszę się, że mogłem wziąć udział w turnieju O-I i grać z kolegami z całej Europy. Pracownicy O-I dzieląc się swoją pasją do tworzenia szkła, poświęcając się swojej pracy, tworzą prawdziwe poczucie wspólnoty, które przekracza granice geograficzne. Konkurs stanowi okazję do wspólnej pracy i nawiązania przyjaźni w nieformalnej atmosferze - zauważył Pablo Vercelli, wiceprezes ds. HR na Europę.

Informacje o firmie O-I
Owens-Illinois, Inc. (NYSE: OI) to największy na świecie producent opakowań szklanych, z którego produktów korzystają największe firmy z sektora napojów i artykułów spożywczych. W 2017 roku przychody O-I wyniosły 6,9 mld USD. Spółka zatrudnia ponad 26 500 osób w 78 zakładach w 23 krajach, a jej główna siedziba znajduje się w Perrysburgu, w amerykańskim stanie Ohio. O-I dostarcza bezpieczne, ekologiczne, wolne od wad i budujące markę swoich klientów opakowania na rosnącym rynku opakowań szklanych. Więcej informacji można znaleźć na stronie oi.com.

O-I w Polsce
O-I obecny jest w Polsce od 1993 roku. Firma posiada dwa zakłady produkcyjne o wieloletniej tradycji - jedną z największych na świecie hut opakowań szklanych w Jarosławiu oraz hutę w Poznaniu.
W Jarosławiu zlokalizowano również jedno z dwóch na świecie Centrów Serwisowych Maszyn. W 2014 roku utworzono w Poznaniu Business Service Center, które zarządza najważniejszymi operacjami O-I w Europie, w obszarze płatności i rozliczeń, zarządzania danymi oraz raportowania.
W Polsce O-I zatrudnia blisko 1000 osób, a w ciągu ostatnich lat firma zainwestowała w naszym kraju około 100 mln euro. Obecnie zajmuje dominującą pozycję na rynku opakowań szklanych dla producentów żywności dla dzieci, wyrobów alkoholowych, piwa oraz napojów bezalkoholowych.

Kontakt z O-I

NAJNOWSZE
Bezpieczny Maluch -...
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkie...
Debiut Przemyśl Bears...
Przemyska drużyna futbolu amerykańskiego...
Chcesz zagrać w...
Chcesz przeżyć fantastyczną przygodę i wesprzeć...
Wierszem malowane -...
"Wierszem malowane" to tytuł wieczoru autorskiego, na...
Koncert Jubileuszowy z...
Zapraszamy 24 maja 2019 (Piątek) godzina 18 na Zamek...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward