Data: 19-05-2020

Bardzo Młoda Kultura - Podkarpackie ogłasza nabór projektów

Centrum Kulturalne w Przemyślu informuje, że po ponad dwumiesięcznej przerwie wywołanej pandemią koronawirusa wznawia działalność w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021. Ogłaszamy nabór wniosków konkursowych na współorganizację inicjatyw z zakresu edukacji i animacji kulturowej, które będzie można składać od 14 maja do 15 czerwca br.

Na najciekawsze projekty będzie można otrzymać wsparcie od 5 000 do 15.000 zł brutto na m.in. warsztaty, projekcje, inscenizacje, plenery malarskie, koncerty, wystawy, taniec, muzykę, literaturę, dziedzictwo kulturowe, teatr, film, folklor, ekologię, spotkania z twórcami, media, street art (wszystkie te działania mogą być realizowane także on-line) - stawiamy na kreatywność!
Projekty realizowane w ramach konkursu mają być skierowane do dzieci i/lub młodzieży na wszystkich poziomach kształcenia, lub mieć charakter międzypokoleniowy. Inicjatywy muszą się wyróżniać oryginalnością, potencjałem kulturotwórczym i edukacyjnym, a także mieć lokalny i oddolny charakter, angażujący lokalną społeczność. O dofinasowanie mogą ubiegać się zarówno osoby, które dołączyły do udziału w projekcie w tym roku, także te które brały udział w nim w poprzednich latach, jak i wszyscy zainteresowani udziałem w projekcie, działający w sferze edukacji i kultury, którzy do tej pory nie mieli styczności z Bardzo Młodą Kulturą.

Regulamin zamieszamy na oficjalnej stronie operatora projektu z województwa podkarpackiego pod adresem: www.bmk-ck.pl oraz na stronie internetowej Centrum Kulturalnego w Przemyślu pod adresem: www.ck.przemysl.pl.

Najważniejsze informacje: zgłoszenia należy wysyłać w terminie do 15.06.2020 r. (do godz. 23.59) wyłącznie drogą elektroniczną na adres: bmk2.ck@gmail.com.
Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 22.06.2020 r., natomiast zwycięskie projekty mogą być realizowane już od 01.07.2020 r. do 18.10.2020 r. Informacji udziela: Sylwia Błaut-Kowalczyk, e-mail: s.blaut@ck.przemysl.pl, tel 537 808 553.

NAJNOWSZE
Edukacja i słodkości
Ostatnia Akcja Krew-Czekolada przeprowadzona przez...
W poniedziałki ZUS...
Od 5 lipca 2021 r. w każdy poniedziałek sale obsługi...
Repertuar kina Centrum...
Krudowie 2: Nowa era - animacja, komedia, przygodowy /...
"Złota Szpila" -...
Centrum Kulturalne w Przemyślu zaprasza do udziału w...
Nominuj swój dworzec...
Nominuj swój dworzec kolejowy do ogólnopolskiego...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward