Data: 29-05-2020

Poezja w sieci

Centrum Kulturalne w Przemyślu, pragnie zaprosić na spotkanie z twórczością Grażyny Sordyl z Krzemienicy, które w ramach cyklicznej imprezy przez nas organizowanej pn. "Przystanek Poezja", wyjątkowo odbywa się w sieci.
W Centrum Kulturalnym w Przemyślu, w nastrojowym Klubie "Piwnice", już od wielu lat pod koniec maja, gościmy podkarpackich poetów. Podczas autorskich wieczorów organizowanych w ramach "Przystanku Poezja" mieliśmy przyjemność poznać ich osobiście, a także ich twórczość. Niestety nadzwyczajne okoliczności związane z zagrożeniem wirusem COVID-19 wpłynęły na organizację i tej imprezy. Zanim więc odblokowane zostaną możliwości działania w realnej rzeczywistości postanowiliśmy 48. "Przystanek Poezja" przenieść do Internetu.

Tym razem na nasze zaproszenie odpowiedziała Grażyna Sordyl z Krzemienicy (pow. łańcucki). Miłośników poezji zapraszamy zatem na spotkanie z poetką, malarką, animatorką kultury na stronie www.ck.przemysl.pl. W wirtualnej przestrzeni, pod linkiem https://www.ck.przemysl.pl/ck/grazyna-sordyl-sercem-pisane-i-malowane-przystanek-poezja-on-line,2515.html, można posłuchać wierszy w interpretacji Autorki, obejrzeć Jej obrazy, a także poczytać zapis rozmowy z artystką, w której opowiada nam o swoich życiowych pasjach i osiągnięciach. Każdy kto odwiedzi stronę będzie miał możliwość pobrania w pliku pdf tomiku wierszy poetki, który zatytułowaliśmy "Sercem malowane".

NAJNOWSZE
23. "Galicyjskie" C.K....
Sztab 23 . "Galicyjskich" Manewrów Szwejkowskich w...
Otwarcie Wodnego Placu...
Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że już...
Wiemy jak głosowali...
Za nami I tura wyborów prezydenckich. Jak głosowali...
PROŚBA O POMOC!
Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w...
Do Przemyśla wracają...
Po długiej przerwie, wymuszonej panującą w kraju...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward