Data: 24-10-2020

Uwaga mieszkańcy Przemyśla! Nowa formuła kontaktów z urzędem

Od soboty, 17 października nasze miasto znajduje się w tzw. czerwonej strefie. Pogarszająca się sytuacja epidemiczna dotknęła również Urząd Miejski w Przemyślu. Ze względu na wysoką absencję pracowników, w jednym z wydziałów, zmienione zostają zasady komunikowania się w sprawach urzędowych.


Wszystkich Państwa, którzy planowali w najbliższym czasie odwiedzenie Wydziału Gospodarki Lokalowej UM w Przemyślu (ul. Wodna 11) informujemy, iż referat czasowo zawiesił bezpośrednie przyjmowanie stron. Kontakt w sprawach, które obejmuje ów wydział możliwy jest wyłącznie drogą listowną lub elektroniczną.


Państwa, którzy wybiorą tradycyjną (listowną) formę korespondencji prosimy o składanie pism/wniosków w biurze podawczym, znajdującym się na parterze budynku UM przy Rynek 1. Natomiast jeśli wolicie Państwo kontakt drogą elektroniczną, korespondencję prosimy kierować na adres: gl@um.przemysl.pl.

Również - do tej pory bezpośrednie - spotkania Prezydenta Miasta Przemyśla, Wiceprezydenta oraz Sekretarza z mieszkańcami miasta odbywać się będą w nieco zmienionej formie. Od dziś (19 bm.) przyjmowanie stron przez władze miasta odbywać się będzie telefonicznie lub za pośrednictwem ogólnodostępnych komunikatorów internetowych. O szczegółach dowiecie się Państwo dzwoniąc pod numery telefonów:? 16 675 20 81 w. 310 - sekretariat Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna

? 16 678 23 41 w. 320 - sekretariat Wiceprezydenta Miasta Przemyśla Bogusława Świeżego

? 16 675 20 81 w. 310 - Sekretarz Miasta Dariusz ŁapaPozostałe wydziały pracują bez zmian.


a wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy. Jednocześnie prosimy Państwa o wyrozumiałość i cierpliwość. Zapewniamy, iż mimo ogromnych braków kadrowych, wywołanych wzrostem zachorowań na COVID-19 lub koniecznością odbycia kilkudniowej kwarantanny, staramy się, by Państwa sprawy były załatwiane na bieżąco, bez zbędnej zwłoki i na najwyższym poziomie.

NAJNOWSZE
Ola Makar druga w 1....
14 listopada br. w Ustrzykach Dolnych odbył się 1 Grand...
Zmiany w covidowych...
26 listopada ukazało się rozporządzenie Rady...
Konkurs plastyczny...
Centrum Kulturalne w Przemyślu zaprasza do udziału w...
20. Międzynarodowy...
Od 3 do 6 grudnia zapraszamy na 20. Międzynarodowy...
6 grudnia 2020 r....
6 grudnia 2020 r. godz. 16.00 nieco inna PARADA...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward