Data: 25-02-2021

Przed nami Przemyski Jarmark Wielkanocny. Ruszają zapisy dla sprzedawców!

Święta Wielkiejnocy tym razem przypadają początkiem kwietnia. I choć z pewnością zbliżająca się Wielkanoc znów będzie inna niż te, które pamiętamy z lat ubiegłych - po raz kolejny bowiem przyjdzie nam cieszyć się ze zmartwychwstania Pana w czasie ogólnoświatowej pandemii - to chcemy sprawić, by ten czas był mimo wszystko piękny, rodzinny i szczęśliwy.

Dziś jeszcze nie wiemy, co przyniesie nowy dzień. Czy obowiązujące obostrzenia zostaną utrzymane, zniesione, czy pojawią się nowe, bardziej wyśrubowane restrykcje. Mimo wszystko chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w dorocznym Przemyskim Jarmarku Wielkanocnym. Nadchodzący czas zweryfikuje, czy wydarzenie będzie mogło się odbyć w przestrzeni publicznej, czy będziemy musieli ograniczyć się do spotkań (i zakupów!) w ramach Wirtualnego Jarmarku Wielkanocnego. Wierzymy jednak, że Przemyski Jarmark Wielkanocny wystartuje jak dawniej - tradycyjnie - na Rynku Starego Miasta oraz (dla wszystkich, którzy wolą zakupy internetowe) równolegle w sieci - jako Wirtualny Jarmark Wielkanocny.

Serdecznie zapraszamy na Przemyski Jarmark Wielkanocny.

RYNEK STAREGO MIASTA
26 marca w godzinach od 10-19
27 marca w godzinach od 10-19
28 marca w godzinach od 10-18


W związku z powyższym serdecznie zapraszamy wystawców, artystów, rękodzielników i sklepikarzy, którzy w swojej ofercie mają: pisanki, stroiki, koszyki, palmy wielkanocne, wyroby ceramiczne, biżuterię, świąteczne serwetki i obrusy, kartki wielkanocne, dekoracje i kwiaty oraz inne przedmioty związane z wiosną i Świętami Wielkiejnocy, do zgłaszania chęci uczestnictwa w tegorocznej imprezie.


Do współpracy zapraszamy również właścicieli stoisk gastronomicznych oferujących: tradycyjny żurek, domowe ciasta, mazurki, baby wielkanocne, wędliny, sery, słodycze, miody itp.
Udział wystawców w jarmarku jest bezpłatny! Jednak w zamian oczekujemy pięknie ozdobionych stoisk wpisujących się w wystrój Rynku Starego Miasta oraz klimat zbliżających się świąt.


Zgłoszenia przyjmujemy do piątku, 19 marca br. -Ilość miejsc jest ograniczona!

*W przypadku dużej ilości zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo wyboru najatrakcyjniejszych dla charakteru wydarzenia propozycji

Wiecej informacji na https://przemysl.pl/60407/przed-nami-przemyski-jarmark-wielkanocny-ruszaja-zapisy-dla-sprzedawcow.html


NAJNOWSZE
Międzynarodowa...
"Kulinarne podróże w zagrodzie i chmurze" nosił tytuł...
Zapraszamy na XII...
Szanowni Państwo, 6 czerwca, w godz. 9:00-14:00,...
Ola Makar Mistrzynią...
Mistrzostwa Polski Młodziczek w grze pojedynczej. W...
Studiuj w Przemyślu....
RUSZYŁA REKRUTACJA NA STUDIA W PANS...
Pogrzeb kapitana...
W piątek 19 maja, odbyły się uroczystości pogrzebowe...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward