Data: 30-03-2021

Czy wiecie, że Centrum Kulturalne w tym roku świętuje swoje 30 urodziny?

Czy wiecie, że Centrum Kulturalne w tym roku świętuje swoje 30 urodziny? A dokładniej chodzi o jubileusz funkcjonowania naszej instytucji pod obecną nazwą. Z tej okazji rozpoczynamy cykl "Treści na lat 30", w którym postaramy się przybliżyć różne informacje i ciekawostki z życia instytucji.

"Treści na lat 30" to projekt w którym chcielibyśmy przypomnieć że Instytucja jaką jest Centrum Kulturalne w Przemyślu istnieje pod tą nazwą od 30 lat. Poprzez szereg działań, inicjatyw i publikacji głównie on-line postaramy się przybliżyć różne informacje, ciekawostki "z życia" instytucji.
Publikowane materiały będą mieć charakter wspomnieniowy i zawierać będą odniesienia do długoletniej historii instytucji i jej przemian. Wpisy będą publikowane w odstępach dwutygodniowych na stronie internetowej Centrum Kulturalnego w Przemyślu.
Zachęcamy też do odwiedzania naszego Facebook`a i kanału na YouTube, na których ukazywać się będą krótkie filmiki mające zachęcić wszystkich do poznania naszej historii w dość nietypowy sposób.
Dla widzów zostanie przygotowana zagadka, a spośród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi wylosowane i nagrodzone pamiątkowymi upominkami zostaną dwie z nich.

Chcielibyśmy zachęcić do współtworzenia z nami tytułowych "Treści na lat 30" poprzez nadsyłanie wspomnień, fotografii, ciekawostek związanych z naszą instytucją na adres mailowy: 30@ck.przemysl.pl lub poprzez kontakt telefoniczny: 16 678 20 09 wew. 533 - Katarzyna Medelczyk-Szkółka, Bernadetta Janduła - wew. 532. Ciekawe materiały zostaną opublikowane, a ich autorzy zostaną obdarowani upominkami.

A tym czasem zapraszamy na nasz pierwszy urodzinowy film, w którym opowiadamy czego możecie się w naszym cyklu spodziewać:

https://www.youtube.com/watch?v=fDHchXJqyJI
https://ck.przemysl.pl/ck/od-czego-sie-zaczelo-tresci-na-lat-30-30-lat-instytucji-pod-nazwa-centrum-kulturalne.html

NAJNOWSZE
Nowy Kierownik...
W wyniku powtórzonego konkursu na Kierownika Schroniska...
Harmonogram powrotu...
Małymi krokami wracamy do normalności! Od 4 maja br. do...
Ekipa filmowa w...
W ubiegłym roku gościliśmy w Przemyślu ekipę...
Majowe święta. 3 maja
Przed nami trzy dni majowych świąt, z najważniejszym -...
Wiosenna akcja...
Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii Informuje o...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward