Data: 04-12-2023

ZAGŁOSUJ na Szkołę nr 1 im Sienkiewicza w Przemyślu - projektanciedukacji.pl

Szanowni Mieszkańcy Przemyśla,

Mamy wyjątkową okazję, aby wspólnie wesprzeć naszą społeczność szkolną i uczniów Szkoły Nr 1 imienia Henryka Sienkiewicza. Uczniowie przygotowali projekt, który ma na celu wyposażenie sali rewalidacyjnej w naszej szkole. Ta sala jest miejscem, gdzie nasi uczniowie, zwłaszcza ci z dodatkowymi potrzebami, mogą zdobywać ważne umiejętności i rozwijać się.

Projekt jest w tym innowacyjny, że autorami sali będą dzieci które same dadzą propozycję co do niej kupić i jak wyposażyć. Dzieci stworzą plany, rysunki przestrzenne, zdjęcia dokumentujące projekt oraz zaplanują budżet i wspólnie przygotują salę przyjazną dla nich. Projekt został zgłoszony do projektanciedukacji.pl i jest jedynym projektem zgłoszonym w Przemyślu. Na projekt można oddawać głosy od 4 do 15 grudnia
które nic kosztują i można oddawać 1 głos dziennie. Aby pomóc zrealizować plany szkoły i dzieci zachęcamy wszystkich do oddawania głosów tym bardziej, że jest to idealny czas przedświąteczny aby spełniać dobre uczynki. Niech Przemyśl znowu pokaże, że jest to miasto ludzi o dobrym sercu i razem możemy zrobić dużo.

Oto link do zapoznania się z projektem i głosowania:
Kliknij tutaj >>

Dziękujemy za Twój głos:)


Dziękujemy za Twój głos:)

Głosowanie na ten projekt to nie tylko akt wsparcia dla naszej szkoły, ale przede wszystkim inwestycja w przyszłość naszych uczniów. Wyposażenie sali rewalidacyjnej pozwoli nam stworzyć lepsze warunki edukacyjne i terapeutyczne dla naszych dzieci, co wpłynie pozytywnie na ich rozwój i samopoczucie.

Wierzymy, że nasza wspólnota może działać razem, aby stworzyć lepsze warunki dla edukacji i wsparcia dzieci w naszym mieście. Wasz głos ma ogromne znaczenie, ponieważ to dzięki niemu będziemy mogli zrealizować ten ważny projekt.

Prosimy zagłosujcie na projekt wyposażenia sali rewalidacyjnej dla Szkoły Nr 15. To nasza wspólna odpowiedzialność, aby zapewnić naszym uczniom jak najlepsze warunki nauki i rozwoju. Razem możemy uczynić to możliwym! Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Oto link do zapoznania się z projektem i głosowania:
Kliknij tutaj >>

Dziękujemy za Twój głos:)

NAJNOWSZE
Brązowi medaliści...
Wczoraj, tj. 20 lutego br. drużyna Eurobusu UKS Orlik...
Magiczne pomaganie!
Już w sobotę, 24 lutego serdecznie zapraszamy...
Muzealne spotkania z...
Od wiosny bieżącego roku Muzeum Narodowe Ziemi...
"Apetyt na czereśnie"...
10 marca 2024 r. godz. 18.00 - "APETYT NA CZEREŚNIE"...
Maksym Rzemiński -...
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK zaprasza na...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward