Data: 15-04-2024

Największe Czekoladowe show odwiedzi Przemyśl!

Zapraszamy do zaczarowanego świata czekolady, słodkości i bajek podczas Festiwalu Czekolady i Słodkości 26-28 kwietnia 2024 Rynek Starego Miasta. W wiosennej aurze będziemy degustować przepyszne, oryginalne, ale i te tradycyjne czekolady, praliny i słodycze! Na miłośników słodkich chwil, czekać będą stoiska pełne niesamowitych smaków, kształtów i kolorów w czekoladowych odsłonach.

Odwiedź

-czekoladową chatkę Gangu i Fabryki Czekolady ,
-poznaj Umpa - Lumpy, czyli najwyższe postaci na ziemi,
-sprawdź jak wygląda dolina pełna słodyczy świata, w której płynie rzeka czekolady i lodów, przypominając ogromny wodospad,
-wesołe miasteczko, dmuchane atrakcje, strefa balonowa i stragany wypełnione truskawkowymi pankami, landrynkami, lodami i gumą do żucia.
-Gwarantujemy moc zabawy, słodkie chwile oraz dobrą kuchnię z Festiwalem Kuchni Świata, dla osób, które nie jedzą słodyczy, a planują obiad na naszym wydarzeniu.

Organizatorzy Festiwali szukają ciekawych połączeń dla Czekolady, która w parze z serem, rybą i mięsem potrafi smakować interesująco. Szukamy kuchni dla Ciebie, abyś na Festiwalu mógł odkryć coś pysznego. Największe zainteresowanie to kuchnia azjatycka - jej wyraziste smaki, regionalne przyprawy oraz baza, taka jak ryż, ryby, owoce morza, to Tofu na nasze serce. W festiwalowym menu znajdziecie również kuchnię: grecką, meksykańską, amerykańską, ukraińską, meksykańską, włoską, hiszpańską, śródziemnomorską, indyjską, gruzińską i węgierską.

Ale przede wszystkim w wiosennej aurze będziemy degustować przepyszne, oryginalne, ale i te tradycyjne czekolady, praliny i słodycze!

Na miłośników słodkich chwil, czekać będą stoiska pełne niesamowitych smaków, kształtów i kolorów w czekoladowych odsłonach.
Do festiwalowej codzienności należeć będą dziecięce warsztaty czekoladowe i cukiernicze oraz otwarte dla szerokiej publiczności pokazy cukierniczych mistrzów. Ogromna frekwencja, otwarte serce i słońce, to przepis na udany weekend.
Czekamy na Was!

NAJNOWSZE
Światowy Dzień...
20 maja obchodzimy Światowy Dzień Pszczół. Święto...
"Ostatnia tajemnica"...
"Ostatnia tajemnica" to powieść obyczajowa, której...
25 maja 2024 r. godz....
Termin wydarzenia: 25 maja 2024 r. godz. 19.00 Nazwa...
XX MIĘDZYNARODOWY...
W dniach 24-26.05.2024 r. odbędzie się XX...
Majowa Giełda Staroci
Jak co miesiąc gościnne progi I Liceum...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward