Data: 04-06-2024

Szepta i jej "Tysiące szuflad" - koncert w Zamku

14 czerwca 2024 r. o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego odbędzie się koncert Szepta i jej "Tysiące szuflad". Bilety w cenie 50 zł do nabycia w sklepie muzycznym "MUSICLAND" ul. Serbańska 13 tel. 16 675 01 82, online na kupbilecik.pl oraz przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim.

PCKiN "Zamek" zaprasza na koncert krakowskiej artystki "szepty", która zaprezentuje swój autorski repertuar z albumu "tysiące szuflad", powstały przy współpracy ze świetnym gitarzystą i producentem Piotrem Lekkim, a zagrany zostanie na żywo w zupełnie nowej odsłonie w sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu. Szepta wraz ze swoją świetną ekipą muzyków zaprezentuje oryginalną muzykę z poetyckim tekstem zrzeszającą ze sobą różne gatunki min. synth pop, trip-hop, funk oraz rock. Minimalistyczne połączenie instrumentów i mocnego wokalu przenosi odbiorców na koncercie w zupełnie inny wymiar..

Szepta jest niezależną krakowską artystką, autorką tekstów i muzyki. Spełniła swoje życiowe marzenie nagrywając debiutancki album "tysiące szuflad", który od kilku miesięcy ma swoją cykliczną odsłonę w mediach. Przez lata komponowała swoje melodie i pisała teksty, aż w końcu poznała Piotra Lekkiego i wspólnie z nim stworzyła jedyne w swoim rodzaju "tysiące szuflad". Artystka obecnie koncertuje i promuje swoją twórczość, a w międzyczasie tworzy nowy autorski materiał muzyczny.

Na gitarze elektrycznej zagra Marcin Kruczek, krakowski muzyk, gitarzysta mocno osadzony w nurcie art rocka. Uczestniczy w licznych projektach muzycznych. Nagrał kilkanaście płyt jako muzyk sesyjny oraz jest członkiem kilku krakowskich formacji: Moonrise, tRKproject, Framauro, Mindfields, Metus. Współpracował m.in. z: Robertem Kasprzyckim, Agnieszką Dyk, Sebastianem Riedlem, Marcinem Jajkiewiczem, Lesławem Żurkiem i z wieloma artystami krakowskiej sceny. Pisali o nim w czasopismach: Teraz Rock, Pociąg do kultury, RockMagazyn, Stacja Kultura, Rock Area, Magazyn Gitarzysta, ProgRock. Dobrze odnajduje się w wielu stylach muzycznych. Uważa, że zespół Pink Floyd to główny sprawca i winowajca tego.

Na grubych strunach zagra jedyny w swoim rodzaju Robert Świątek, pasjonata, kolekcjoner instrumentów. Właściciel Studia Leonardo 27 w Bochni, starający się stworzyć jak najlepsze warunki do twórczej pracy dla artystów i całej ekipy. Z muzyką połączony od najmłodszych lat poprzez grube basowe struny i niskie brzmienie. W swojej karierze muzycznej pochwalić się może występami w zespole Chłopcy z Placu Broni. Mimo, że aktywne granie zeszło na dalszy plan jego fascynacja muzyką wciąż pozostaje bardzo mocna i wyraża się m.in. we wspieraniu projektu Bochnia Rocks.

Na perkusji zagra Artur Bożek rewelacyjny, młody perkusista z Krakowa z warsztatem ze szkoły muzycznej oraz doświadczeniem scenicznym przetartym na szlakach jazzu i muzyki rozrywkowej. Aktualnie gra w zespołach Hankus, Czechowitch i The Comedown.NAJNOWSZE
Święto podkarpackich...
We wtorek, 21 maja 2024 r. w Dubiecku odbyły się...
XIX Święto Fajki -...
Przemyska fajka stała się naszym produktem regionalnym...
SPOTKANIE ZE...
6 czerwca 2024 r. w Szkole Podstawowej im....
Odrobina radości
29 maja 2024 r. z okazji Dnia Dziecka, z młodymi...
LICYTACJA DLA...
Zachęcam do licytacji Licytacje dla Grzegorza -...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward