Strona główna
Wydarzenia
MISTRZOSTWA Miasta PRZEMYŚLA w tenisie stołowym z okazji ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI
MISTRZOSTWA Miasta PRZEMYŚLA w tenisie stołowym z okazji ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI
Wyniki końcowe MISTRZOSTW Miasta PRZEMYŚLA w tenisie stołowym z okazji ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI rozegrane dnia 11.11.2017 r. w sali sportowej CKZiU Nr 1 w Przemyślu.
Młodziczki:
1. Amelia Kozak NURT
2. Julia Żygadło Łopuszka
Młodzicy:
1. Maksymilian Winczura NURT
2. Piotr Kazimierz MDK
3. Dominik Olejarka MDK
4. Hubert Hataś NURT
Kadetki:
1. Martyna Stachniak NURT
Kadeci:
1. Kordian Poniatowski MDK
2. Patryk Kubicki Kańczuga
Juniorki:
1. Martyna Stachniak NURT
2. Roksana Lewandowska Kańczuga
3. Joanna Wujec MDK
Juniorzy:
1. Kamil Norejko MDK
2. Wiktor Świerzyński MDK
3. Patrik Xhaferaj NURT
Skrzatki:
1. Jowita Figiela Żurawica
Skrzaty:
1. Bartosz Chlastawa NURT
2. Norbert Składoń NURT
Żaczki:
1. Maja Kozak NURT
2. Natalia Szkarpecka MDK
3. Jagoda Tojniarz MDK
4. Oliwia Dudycz NURT
Żacy:
1. Łukasz Hajduk NURT
2. Jakub Chachura MDK
3. Jacek Michalski MDK
4. Jakub Wańczowski MDK
Seniorki:
1. Danuta Majer ZSEiO/ NURT
2. Agnieszka Hataś NURT
Seniorzy do 40 lat:
1. Łukasz Kalinowski NURT
2. Bartosz Sawa NURT
3. Krzysztof Borowiak NURT
4. Kamil Jaroch NURT
Seniorzy I gr. 40-49 lat:
1. Piotr Maciałek IKAR Jarosław
2. Paweł Salamon NURT
3. Stanisław Kubicki Kańczuga
4. Walentyn Papadyn Przemyśl
Seniorzy II gr. 50-59 lat:
1. Marek Jaroch NURT
2. Bartłomiej Antoniewski
Seniorzy III gr. 60-69 lat:
1. Paweł Żyro NURT
Seniorzy IV gr. pow. 70 lat:
1. Edward Skalski NURT
2. Ryszard Kaznowski NURT
Organizator: Urząd Miasta Przemyśla, MLKS "NURT" Przemyśl.
Najlepsi za I miejsce otrzymali puchary, medale i dyplomy, II-III miejsca medale i dyplomy ufundowane przez Urząd Miasta Przemyśla.
W zawodach startowało ponad 70 zawodników, oraz uczestniczyło ok. 50 kibiców i opiekunów. Dziękuję Pani Małgorzacie Zubik-Borysławskiej która była Sędzią Głównym zawodów oraz Pani Agnieszce Hataś i Panu Ryszardowi Kaznowskiemu za pomoc w organizacji i sprawnym przeprowadzeniu zawodów,Panu Robertowi Dominowi za wykonanie zdjęć.
Prezes MLKS NURT
Młodziczki:
1. Amelia Kozak NURT
2. Julia Żygadło Łopuszka
Młodzicy:
1. Maksymilian Winczura NURT
2. Piotr Kazimierz MDK
3. Dominik Olejarka MDK
4. Hubert Hataś NURT
Kadetki:
1. Martyna Stachniak NURT
Kadeci:
1. Kordian Poniatowski MDK
2. Patryk Kubicki Kańczuga
Juniorki:
1. Martyna Stachniak NURT
2. Roksana Lewandowska Kańczuga
3. Joanna Wujec MDK
Juniorzy:
1. Kamil Norejko MDK
2. Wiktor Świerzyński MDK
3. Patrik Xhaferaj NURT
Skrzatki:
1. Jowita Figiela Żurawica
Skrzaty:
1. Bartosz Chlastawa NURT
2. Norbert Składoń NURT
Żaczki:
1. Maja Kozak NURT
2. Natalia Szkarpecka MDK
3. Jagoda Tojniarz MDK
4. Oliwia Dudycz NURT
Żacy:
1. Łukasz Hajduk NURT
2. Jakub Chachura MDK
3. Jacek Michalski MDK
4. Jakub Wańczowski MDK
Seniorki:
1. Danuta Majer ZSEiO/ NURT
2. Agnieszka Hataś NURT
Seniorzy do 40 lat:
1. Łukasz Kalinowski NURT
2. Bartosz Sawa NURT
3. Krzysztof Borowiak NURT
4. Kamil Jaroch NURT
Seniorzy I gr. 40-49 lat:
1. Piotr Maciałek IKAR Jarosław
2. Paweł Salamon NURT
3. Stanisław Kubicki Kańczuga
4. Walentyn Papadyn Przemyśl
Seniorzy II gr. 50-59 lat:
1. Marek Jaroch NURT
2. Bartłomiej Antoniewski
Seniorzy III gr. 60-69 lat:
1. Paweł Żyro NURT
Seniorzy IV gr. pow. 70 lat:
1. Edward Skalski NURT
2. Ryszard Kaznowski NURT
Organizator: Urząd Miasta Przemyśla, MLKS "NURT" Przemyśl.
Najlepsi za I miejsce otrzymali puchary, medale i dyplomy, II-III miejsca medale i dyplomy ufundowane przez Urząd Miasta Przemyśla.
W zawodach startowało ponad 70 zawodników, oraz uczestniczyło ok. 50 kibiców i opiekunów. Dziękuję Pani Małgorzacie Zubik-Borysławskiej która była Sędzią Głównym zawodów oraz Pani Agnieszce Hataś i Panu Ryszardowi Kaznowskiemu za pomoc w organizacji i sprawnym przeprowadzeniu zawodów,Panu Robertowi Dominowi za wykonanie zdjęć.
Prezes MLKS NURT