Data: 05-10-2020

Michał Leja Stand-Up w Przemyślu

12 października w przemyskim Klubie Japa odbędzie się występ Michała Lei. Komik - jak sam o sobie mówi - ma za sobą kilka aktywnych lat na scenie. Poza tym, prowadzi kanał "Michał Leja Show" na platformie YouTube. Był jednym z współtwórców telewizyjnego show "Wszyscy na jednego. Roast "Diablo" oraz występował w programach: "Kuba Wojewódzki Show", "Comedy Club" oraz w "Tylko Dla Dorosłych". Jego 40-minutowy materiał standupowy można znaleźć na Netflixie. Niebawem będziecie mogli zobaczyć go na żywo.Stand-up to tylko pozornie łatwa sztuka. Komik, stojący oko w oko z publicznością, zwykle bez zbędnych rekwizytów, czy dekoracji, ma tylko jedno zadanie - rozbawić przybyłych na jego występ do łez. Jednym przychodzi to z niezwykłą lekkością, inni - muszą mierzyć się z błyskawiczną recenzją swojego talentu. W ostatnim czasie w Polsce, stand-up przeżywa swoisty renesans. Fanów zabawnych, często zupełnie bezkompromisowych i nieocenzurowanych monologów przybywa. A stand-uperzy udowadniają, iż nie ma dla nich absolutnie żadnych tematów tabu.

W imieniu organizatorów zapraszamy Państwa 12 października o godzinie 19.00 do JAPA Bowling Club przy ulicy Stefana Batorego 55. Bilety dostępne online na: KupBilecik.pl*.

*Wejście 18+. Możliwość uczestnictwa od 16. roku życia z pisemnym pozwoleniem opiekuna/rodzica. Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione. Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Podczas wydarzenia obowiązują zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. Więcej informacji na stronie WYDARZENIA.

NAJNOWSZE
Branża gastronomiczna...
Minęło dokładnie siedem miesięcy od momentu, w...
Dzień Wszystkich...
Zbliża się 1 listopada - dzień Wszystkich Świętych....
Stypendium Twórcze...
Po raz kolejny, początkiem lipca tego roku,...
UWAGA! Bezpośrednia...
Od 22 bm. bezpośrednia obsługa petentów Urzędu...
Zasady funkcjonowania...
Ze względu na to, że Przemyśl znajduje się w strefie...


NAJPOPULARNIEJSZE
*Dzień Strażaka* w...
Piątek 5 maja 2017 był szczególnym dniem dla...
Bryg. Daniel Dryniak...
28 kwietnia, tuż po godzinie 13. w Sali Obrad Urzędu...
Spotkanie w PWSW
24 kwietnia 2017 r., na zaproszenie samorządu...
Dar serca
Podzielili się wiedzą, doświadczeniem i...
Noc Muzeów 2017 w...
Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów, która odbędzie...
arrow_upward